Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Клопп: «У другому таймі був найкращий футбол, у який ми коли-небудь грали проти «Манчестер Сіті»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував нічийний результат матчу з «Манчестер Сіті» (1:1).

«У другому таймі був найкращий футбол, у який ми коли-небудь грали проти «Манчестер Сіті». Однозначно.

Вони, звичайно, влучили у штангу, але ми повинні були забивати два або три голи. Винятковий футбол. Як на мене, сьогодні ми вперше на 100% відсотків довели, що знаходимося там, де повинні бути.

Не думаю, що коли-небудь бачив, аби вони так боролися, як сьогодні. Ми були на висоті.

Пенальті? Це був стовідсотковий одинадцятиметровий. Вони знайдуть пояснення, але це був стовідсотковий фол на будь-якій ділянці поля і, ймовірно, жовта картка.

Всі люди навколо мене з айпадами cказали: «Вау, чистий пенальті». Можливо, вони зможуть сховатися за фразою, що це було неочевидно.

Звичайно, це пенальті, але ми його не отримали. Для мене найголовніше, що ми можемо грати в такий футбол. Сьогодні я побачив стільки сенсаційних перфомансів», – цитує Клоппа ВВС.

10 березня 2024 21:02