Сьогодні 31 січня 2026 р.

Мудрик отримав дебютну нагороду в «Челсі» – українця відзначили за рятівний гол

Михайло Мудрик отримав у «Челсі» свій перший приз. Українця визнали найкращим футболістом стадії 1/4 фіналу Кубка англійської ліги. У матчі з «Ньюкаслом» вінгер збірної України вийшов на заміну на 78-й хвилині і врятував «синіх» від поразки (1:1). На 90+2-й хвилині Михайло забив за рахунку 0:1 і перевів гру в серію пенальті.

Сам Мудрик і приніс «Челсі» перемогу точним ударом у післяматчевій серії 11-метрових – удар Михайла став для лондонців переможним. Так «Челсі» обіграв «Ньюкасл» по пенальті з рахунком 4:2.

На чвертьфінальній стадії у званні «найкращий гравець» Мудрик виграв конкуренцію у лівого вінгера «Мідлсбро» Моргана Роджерса (гол + пас проти «Порт Вейла») і захисника «Ліверпуля» Трента Александера-Арнольда (два асисти в грі з «Вест Гемом»).

У півфіналі Кубка ліги «Челсі» зустрінеться з «Мідлсбро».

8 січня 2024 20:07







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 23-й тур. Евертон – Лідс. Огляд матчу

 

27 січня 2026 09:00

Англія, 23-й тур. Арсенал – Манчестер Юнайтед. Огляд матчу

 

26 січня 2026 02:00

Англія, 22-й тур. Астон Вілла – Евертон. Огляд матчу

 

19 січня 2026 09:00