Сьогодні 9 вересня 2025 р.

Звільнення тен Гага може коштувати «Манчестер Юнайтед» близько 14 млн фунтів

Можливе звільнення головного тренера «Манчестер Юнайтед» Еріка тен Гага може обійтися клубу у суму близько 14 мільйонів фунтів, повідомляє The Telegraph.

У липні 2024 року «манкуніанці» та 54-річний нідерландський фахівець підписали угоду про співпрацю до літа 2026 року.

Зазначається, що перед цим рішенням клуб провів розмову з щонайменше 6 тренерами, які були серед можливих кандидатів.

Вважається, що звільнення тен Гага за новою угодою може коштувати до 14 мільйонів фунтів.

Для клубу це суттєва цифра в той час, коли «Манчестер Юнайтед» працює в умовах жорстких фінансових обмежень, щоб відповідати правилам Прем’єр-ліги щодо прибутку та стабільності.

Керівництво клубу 8 жовтня провело заздалегідь заплановане засідання виконавчого комітету, яке тривало близько шести годин, але жодної офіційної інформації про подальшу долю тен Гага не було.

Наразі «Манчестер Юнайтед» йде 14-м в чемпіонаті, команда набрала 8 очок в 7 матчах.

10 жовтня 2024 17:48







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 3-й тур. Брайтон – Манчестер Сіті. Огляд матчу

 

01 вересня 2025 09:00

Англія, 3-й тур. Ліверпуль – Арсенал. Огляд матчу

 

31 серпня 2025 23:01

Кубок англійської ліги, 1/32 фіналу. Вулвергемптон – Вест Гем. Огляд матчу

 

27 серпня 2025 09:20