Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Фулгем» на кілька місяців втратив Соломона

Вінгер «Фулгема» Манор Соломон, який належить донецькому «Шахтарю», зазнав ушкодження меніска, повідомляє Sport5.

У суботу ізраїльтянин дебютував за англійський клуб в офіційному матчі проти «Ліверпуля», вийшовши на заміну в другому таймі. У неділю футболіст провів гру за дублюючий склад «Фулгема» проти «Челсі», під час якого відчув дискомфорт у коліні.

Лікарі зробили МРТ – за попередніми результатами, 23-річний вінгер пропустить мінімум кілька місяців. Остаточний діагноз та терміни відновлення стануть відомі найближчим часом. Скоріш за все, Соломону знадобиться хірургічне втручання.

9 серпня 2022 16:06







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 37-й тур. Арсенал – Бернлі. Огляд матчу

 

19 травня 2026 09:00

Англія, 37-й тур. Евертон – Сандерленд. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:15

Англія, 37-й тур. Брентфорд – Крістал Пелес. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:00