Англія, 26-й тур. Ліверпуль – Лутон 4:1. Лідер атакує з повітря

«Футбольний клуб»

Перемога над новачком не далася лідеру малою кров’ю.

Салах і Нуньєс, Аліссон і Александер-Арнольд, Жота і Собослай – це далеко не повний перелік футболістів, які опинилися в лазареті «Ліверпуля» і зробили основний склад «червоних» у цей вечір невпізнанним. А між тим, гра з «Лутоном» булу пересунута на середу через участь команди Юргена Клоппа у недільному фіналі Кубку ліги. Там, проти «Челсі», напевне, буде ще важче.

Але до «синіх» черга ще дійде. Поки «Ліверпуль» мав брати три очки в зустрічі з дебютантом і одним із аутсайдерів АПЛ.

Господарі, звісно, тисли, намагалися створювати моменти, проте суперник вправно відбивався. Ба більше – забив сам, використавши один із рідких контрвипадів, коли вчасно на добивання встиг Чедозі Огбене.

Однак по перерві мерсісайдці вже не вперше в поточному сезоні показали характер, за якихось пару хвилин перевернувши гру. Дві передачі чемпіона світу Алексіса Макаллістера призвели до двох результативних повітряних атак від нідерландців. Спершу відзначився Вірджил ван Дейк, потім – Коді Гакпо. Згодом Томаса Камінськи засмутив колумбієць Луїс Діас, а перед фінальним свистком рису під матчем підвів Харві Елліотт – 4:1.

«Лутон» втратив шанс залишити замість себе в зоні вильоту «Евертон» Віталія Миколенка. Хлопці Клоппа допомогли землякам і заодно закріпилися на вершині таблиці.  Провівши на матч більше, «Ліверпуль» на чотири бали випереджає «Манчестер Сіті», і на п'ять – «Арсенал».

ЛІВЕРПУЛЬ – ЛУТОН 4:1
ван Дейк (56), Гакпо (58), Діас (71), Елліотт (90) – Огбене (12).
Ліверпуль: Келлехер, Бредлі (Робертсон, 68), Кванса, ван Дейк, Гомес, Ендо, Макаллістер (Макконнелл, 89), Гравенберх (Б.Кларк, 78), Елліотт, Діас (Деннс, 89), Гакпо.
Лутон: Камінськи, Менгі, Ошо, Белл, Локонга (Мпанзу, 46), Барклі, Огбене, Дауті (Каборе, 75), Морріс, Чонг (Дж.Кларк, 63), Вудроу (Таунсенд, 58).