Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Англія, 9-й тур. Арсенал – Тоттенгем 3:1. «Каноніри» залишаються лідерами

У стартовому матчі 9-го туру чемпіонату Англії «Арсенал» на своєму стадіоні обіграв «Тоттенгем» із рахунком 3:1.

У першому таймі команди обмінялися голами. У складі «Канонірів» відзначився Томас Партей, а за «Тоттенгем» із пенальті забив Гаррі Кейн.

Після перерви «Арсенал» знову вийшов уперед після голу Габріела Жезуса, ще один м’яч за господарів забив Граніт Джака. Цікаво, що в середині другого тайму «Тоттенгем» залишився у меншості – пряму червону картку отримав Емерсон Роял.

Український захисник «Арсенала» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 73 хвилини.

Після цього матчу «Арсенал» набрав 21 очко і продовжує лідирувати у турнірній таблиці АПЛ. «Тоттенхем» зазнав першої поразки в чемпіонаті і займає третю позицію.

АРСЕНАЛ – ТОТТЕНГЕМ – 3:1
Партей (20), Жезус (49), Джака (67) – Кейн (31, з пенальті).
Арсенал: Ремсдейл, Вайт (Томіясу 89), Саліба, Габріел, Зінченко (Тірні 73), Партей (Локонга 73), Джака, Сака, Едегор (Вієйра 80), Мартінеллі, Жезус (Нкетіа 80).
Тоттенгем: Льоріс, Ромеро, Даєр, Ленгле (Санчес 71), Емерсон, Хейбйорг (Скіпп 75), Бентанкур, Перішич (Сессеньон 71), Рішарлісон (Доерті 71), Кейн, Сон (Біссума 71).
Попередження: Саліба (78), Мартінеллі (85) – Даєр (90+3).
Вилучення: Емерсон (62).

1 жовтня 2022 16:53