Англія, 31-й тур. Арсенал – Лутон 2:0. Зінченко у старті – «каноніри» з перемогою

«Арсенал» впевнено переграв «Лутон» у рамках 31-го туру АПЛ, вирішивши питання з переможцем матчу ще у першому таймі. У воротах одного з аутсайдерів розписався Едегор, а Хасіока оформив автогол.

Зазначимо, що українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі «канонірів» (уперше за 2 місяці) та відіграв 74 хвилини. Статистика Зінченка: 83 дотики до м’яча, 55 точних передач з 66 (83%), в тому числі 1 ключова, 5 винесень, 2 перехоплення, 2 відбирання та 11 втрат володіння м’ячем, зароблений фол, 1 виграна верхова дуель та 1 удар по воротах (заблокований). Sofascore та Whoscored оцінили гру українця відповідно у 7.4 та 7.5 бали.

Ця перемога дозволила «Арсеналу» як мінімум на добу піднятися на перше місце. Чекаємо, чим відповість «Ліверпуль», який завтра приймає «Шефілд Юнайтед».

АРСЕНАЛ – ЛУТОН – 2:0
Едегор (25), Хасіока (44, автогол).
Арсенал: Рая, Уайт, Саліба, Ґабріел, Зінченко (Томіясу, 74), Едеґор, Партей (Райс, 67), Сміт-Роу (Жоржиньо, 85), Нелсон (Мартінеллі, 74), Гаверц (Нкетіа, 67), Троссар.
Лутон: Камінски, Каборе, Менґі, Хасіока, Дауті, Кларк, Барклі, Мпанзу (Чонґ, 54), Таунсенд (Беррі, 81), Морріс, Оньєдінма (Вудроу, 75).
Попередження: Гаверц (66)  Кларк (66), Оньєдінма (74).

3 квітня 2024 23:25