Сьогодні 16 червня 2025 р.

Глейзери готові продати «Манчестер Юнайтед»

Минулої ночі мільярдер Ілон Маск розбурхав фанатів «Юнайтед» своїм твітом про намір купити клуб з «Олд Траффорд», хоча незабаром заспокоїв, що це лише жарт. Утім, диму без полум’я не буває.

Як стало відомо The Independent, із травня відбулося кілька зустрічей між фінансовими титанами щодо «МЮ». В індустрії з'явилося відчуття, що «червоні дияволи» реально можуть змінити власника, хоча раніше Глейзери завжди виключали продаж клубу.

Наразі є щонайменше три консорціуми, що готові висунути свої пропозиції про купівлю «Юнайтед», який Глейзери оцінюють у 6 мільярдів доларів.

Щоправда, американське видання Bloomberg стверджує, що Глейзери готові продати лише невелику частку в манкуніанському клубі, оскільки хочуть зберегти контроль над ним.

На тлі цих чуток акції «Манчестер Юнайтед» демонструють значне зростання на фондовій біржі Нью-Йорка.

17 серпня 2022 23:36







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 37-й тур. Манчестер Сіті – Борнмут. Огляд матчу

 

21 травня 2025 09:00

Англія, 37-й тур. Брайтон – Ліверпуль. Огляд матчу

 

20 травня 2025 11:57

Кубок Англії, фінал. Крістал Пелас – Манчестер Сіті. Огляд матчу

 

17 травня 2025 22:52