Сьогодні 22 червня 2026 р.

Стерлінг хоче залишити «МанСіті» на правах вільного агента

Форвард «Манчестер Сіті» Рахім Стерлінг має намір піти з клубу на правах вільного агента.

«МанСіті» вже рік намагається продовжити контракт із гравцем, але безрезультатно. Цьогорічна угода спливає наступного року, і 27-річний нападник подумує про те, щоб зостатися в клубі лише на сезон, а потім залишити Ман Сіті на правах вільного агента, пишуть британські ЗМІ. У медіа вже була інформація, Стерлінга не проти отримати «Тоттенхем» і «Арсенал», але сам форвард прагне продовжити кар'єру поза АПЛ.

5 червня 2022 23:20







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 37-й тур. Арсенал – Бернлі. Огляд матчу

 

19 травня 2026 09:00

Англія, 37-й тур. Евертон – Сандерленд. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:15

Англія, 37-й тур. Брентфорд – Крістал Пелес. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:00