Гвардіола завершує співпрацю з «Манчестер Сіті»?
Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола майже напевно залишить свою посаду наприкінці цього сезону, стверджує L'Equipe.
Останнім часом дедалі наполегливіше виникають чутки щодо можливого відходу іспанця з «Етіхад» уже цього літа, хоча контракт фахівця спливає лише в 2027 році.
За інформацією джерела, наразі Гвардіола допрацьовує свої останні місяці в «Сіті». Мета Хосепа, який уже завоював Кубок англійської ліги, полягає в тому, щоб ударно завершити сезон. «Городяни» все ще сподіваються виграти в «Арсеналу» забіг за титулом АПЛ, а також продовжують виступи в Кубку Англії.
Разом із тим, боси «МС» уже знають наступника Гвардіоли, визначивши на цю роль Енцо Мареску, який у січні залишив «Челсі», а раніше в своїй кар'єрі провів один сезон як асистент Пепа в манкуніанському клубі.
1 квітня 2026 12:14