Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Англія, 2-й тур. Ліверпуль – Брентфорд 2:0. На класі

«Ліверпуль» досить впевнено розпочав новий сезон, здобувши другу перемогу.

Вже на 13 хвилині господарі провели шикарну контратаку. «Брентфорду» не вдалося добре виконати кутовий, завдяки чому Жота і Діас вибігли в наступ два у два. Колумбієць чудово відкрився між захисниками – туди португалець і віддав у розріз. Луїс пробив у лівий від себе кут. Перший гол в АПЛ для нього з 7 квітня.

До кінця тайму обидві команди створили ще по два моменти. По одному разу голкіпери вступали у гру: Флеккен потягнув удар Робертсона метрів з 10, а Аліссон парирував постріл Льюїса-Поттера.

Після перерви було все дуже однобоко. «Ліверпуль» дуже багато створював, але все не міг реалізувати свої моменти. На 47 хвилині знову Робертсон не переграв Флеккена, потім Жота метрів з семи міг розстрілювати ворота суперника, але пробив вище (гостям допоміг рикошет).

На 63 хвилині після подачі Трента з кутового м’яч влучив у стійку. Згодом удар Діаса у нижній кут потягнув Флеккен, а на 70 хвилині вже і голкіпер гостей не виручив. Макаллістер вивів Салаха на ударну позицію в чужому штрафному і той пробив точно під ліву стійку.

До фінального свистка господарі ще раз потурбували чужу поперечку. Натомість «Брентфорд» просто догравав матч, не намагаючись бігти усіма силами за рахунку 0:2.

І догравав цей поєдинок знову без Єгора Ярмолюка. Вдруге поспіль головний тренер «бджіл» Томас Франк залишив українця на лаві для запасних.

Загальні шість очок для «Ліверпуля» – наразі він замикає четвірку лідерів, у котрих однакова кількість залікових пунктів. «Брентфорд» посідає 13 місце після двох турів. Все тільки починається.

ЛІВЕРПУЛЬ – БРЕНТФОРД – 2:0
Голи: Діас (13), Салах (70).
Ліверпуль: Аліссон – Александр-Арнольд (Бредлі 72), Конате, ван Дейк, Робертсон – Гравенберх (Ендо 90+1), Макаллістер – Салах (Елліот 83), Собослай, Діас (Гакпо 72) – Жота (Нуньєс 72).
Брентфорд: Флеккен – Рерслев Расмуссен, Коллінз, Піннок, Аєр – Єнсен (Карвалью 66), Нергор, Янельт (Оньєка 73), Льюїс-Поттер (Дамсгор 66) – Вісса (Шаде 73), Мбемо.
Попередження: Собослай (30), Гравенберх (38) – Нергор (40), Єнсен (45), Мбемо (90+4

25 серпня 2024 20:59