Сьогодні 5 лютого 2026 р.

Кейн готовий розглянути пропозицію «Тоттенгема» щодо нового контракту

Нападника лондонського «Тоттенгема» Гаррі Кейна достатньо довго пов’язували чутками з можливим переходом до складу чинного чемпіону англійської Прем’єр-ліги, «Манчестер Сіті», однак трансфер до складу «містян» форварда дортмундської «Боруссії» Ерлінга Голанна зняв питання комплектації на цій позиції для Хосепа Гвардіоли.

У підсумку, 28-річний англієць залишився перед фактом контракту зі «шпорами», терміни якого спливають у 2024 році, та без фактично будь-яких пропозицій щодо подальшого продовження кар’єри в іншому клубі.

Як повідомляє англійська преса, це спонукає Кейна розмірковувати над можливістю продовжити контракт із «Тоттенгемом», переговори щодо якого він планує провести вже після повернення з табору національної збірної.

У поточному сезоні Гаррі забив 27 голів та віддав 10 результативних передач у 50 матчах за «Тоттенгем».

26 травня 2022 12:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 23-й тур. Евертон – Лідс. Огляд матчу

 

27 січня 2026 09:00

Англія, 23-й тур. Арсенал – Манчестер Юнайтед. Огляд матчу

 

26 січня 2026 02:00

Англія, 22-й тур. Астон Вілла – Евертон. Огляд матчу

 

19 січня 2026 09:00