Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Англія, 2-й тур. Брентфорд – Манчестер Юнайтед 4:0. Від ганьби й Роналду не врятував

Після двох зіграних матчів «Манчестер Юнайтед» посідає в таблиці… останнє місце! Програвши в першому турі «Брайтону» (1:2), команда Еріка тен Гага зазнала нищівної поразки від «Брентфорда».

Голландський наставник зі старту кинув у бій майже всю свою атакуючу міць, але був битий за таке «нахабство» ще до перерви. Та ще й як!

У другому таймі манкуніанці перебудувалися, повели гру, але суперник уже втік із вагомою перевагою в рахунку, котру «дияволам» не вдалося бодай скоротити.

БРЕНТФОРД – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – 4:0
Дасілва (10), Єнсен (18), Мі (30), Мбемо (35).
Брентфорд: Райя, Хікі (Соренсен, 80), Мі, Янссон, Роерслєв, Генрі, Нергор (Оньєка, 80), Єнсен (Баптіст, 74), Тоуні, Дасілва (Янельт, 62), Мбемо (Вісса, 73).
Манчестер Юнайтед: де Хеа, Діогу Далот, Магуайр, Мартінес (Варан, 46), Шоу (Маласіа, 46), Еріксен (ван де Бек, 87), Фред (Мактоміні, 46), Бруну Фернандеш, Роналду, Решфорд, Санчо (Еланга, 60).
Попередження: Магуайр (16), Мактоміні (82), Решфорд (89).

13 серпня 2022 21:26