Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Англія, матч 7-го туру. Фулгем – Челсі 2:1. Вітання від Вілліана з дебютною ганьбою Фелікса

Жоау Фелікс дебютував за «Челсі» в першому ж матчі після орендного переходу з «Атлетико» за 11 мільйонів євро. Хавбек вийшов у стартовому складі на перенесений поєдинок із «Фулгемом» і майже за годину гри напрацював на… вилучення.

23-річний півзахисник в'їхав у ногу супернику, за що побачив перед собою червоне світло від головного арбітра Девіда Кута.

До цього моменту рахунок був рівний. У середині першого тайму вітання своєму колишньому клубу передав Вілліан, на що «сині» відповіли відразу після перерви. Однак, залишившись у меншості, підопічні Грема Поттера в підсумку вимушені були капітулювати.

«Фулгем» завдяки цій перемозі піднявся на шосту сходинку таблиці, а «Челсі» залишився десятим із відставанням у десять очок від топ-4.

ФУЛГЕМ – ЧЕЛСІ – 2:1
Вілліан (25), Вінісіус (73) – Кулібалі (47).
Фулгем: Лено, Тете, Рім, Адарабіойо, Робінсон, Рід (Керні, 68), Перейра (Джеймс, 90+3), Пальїнья, Вілліан (Соломон, 83), Декордова-Рід (Вілсон, 68), Вінісіус (Чалоба, 90+4).
Челсі: Аррісабалага, Аспілікуета, Тьяго Сілва, Кулібалі, Чалоба (Кукурелья, 79), Голл (Чуквуемека, 79), Ковачич (Галлагер, 79), Закарія (Жоржіньо, 56), Маунт (Зієш, 80), Гавертц, Жоау Фелікс.
Попередження: Робінсон (9), Перейра (14), Адарабіойо (84), Лено (90+7) – Чалоба (36), Голл (62), Маунт (76).
Вилучення: Жоау Фелікс (58).

13 січня 2023 00:04