Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Англія, 24-й тур. Ноттінгем Форест – Манчестер Сіті 1:1

У виїзному поєдинку проти «Ноттінгема» «містяни» домінували, завдавши понад 20 ударів і награвши на 2,5 очікуваних голів. Тиск конвертувався у гол Бернарду Сілви наприкінці першого тайму – португалець метрів з 25-ти всандалив м'яч під поперечку. Втім, розвинути успіх підопічним Пепа Гвардіоли ніяк не вдавалося.

За це й прилетіло покарання. «Лісоруби», маючи всього 3 удари в активі, на 84-й хвилині завдали четвертий – і зрівняли рахунок! Джонсон переграв трьох суперників у штрафному, скинув м'яч Гіббс-Вайту, а той прострілив на Вуда. 1:1.

Таким чином, нічия нівелювала перемогу «Сіті» над «Арсеналом». Команда опустилась на другу сходинку, відставши від лондонців на два очки.

НОТТІНГЕМ ФОРЕСТ – МАНЧЕСТЕР СІТІ – 1:1
Вуд (84) – Бернарду Сілва (41).
Ноттінгем Форест: Навас, Лоді (Тоффоло, 79), Феліпе, Воррелл, Ор'є (Вуд, 79), дос Сантос (Айю, 58), Ґіббс-Вайт, Колбек (Вільямс, 58), Шелві (Манґаля, 72), Фройлер, Джонсон.
Манчестер Сіті: Едерсон, Лапорт, Діаш, Вокер, Бернарду Сілва, Родрі, Ґріліш, Гюндоган, де Брейне (Альварес, 88), Фоден (Аке, 89), Голанн.
Попередження: Воррелл (14).

18 лютого 2023 19:15