Сьогодні 17 жовтня 2024 р.

Англія, 6-й тур. Ньюкасл – Манчестер Сіті 1:1

У стартовому матчі шостого туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» вирушив у гості до «Ньюкасла».

Рахунок у матчі було відкрито на 35-ій хвилині після того, як Йошко Гвардіол відгукнувся на передачу Джека Гріліша.

Утім, не залишало відчуття, що у «сорок» ще буде не один шанс повернути паритет на табло. Так, після низки непоганих спроб свій найкращий момент Ньюкасл знайшов на 57-ій хвилині, коли Ентоні Гордон заробив для господарів пенальті та успішно його реалізував.

Більше в цьому матчі команди не забивали, тому фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 1:1.

НЬЮКАСЛ – МАНЧЕСТЕР СІТІ – 1:1
Гордон (57, з пенальті) – Гвардіол (35).
Ньюкасл: Поуп, Тріпп'єр (Лівраменто, 78), Шер, Берн, Голл, Тоналі (Лонгстафф, 77), Гімараес, Жоелінтон, Мерфі, Гордон, Барнс (Віллок, 78).
Манчестер Сіті: Едерсон, Вокер, Діаш, Аканджі, Гвардіол, Льюїс (Доку, 81), Ковачич, Сілва, Гюндоган (Фоден, 66), Гріліш (Савіньйо, 81), Голанн.

28 вересня 2024 16:34