Сьогодні 16 квітня 2025 р.

«Саутгемптон» вилетів із АПЛ і вказав на двері головному тренеру

У неділю «Саутгемптон» програв у гостях «Тоттенгему» (1:3) і втратив навіть математичні шанси продовжити своє перебування в англійській Прем'єр-лізі.

Уже наступного дня керівництво клубу вказало на двері головному тренеру Івану Юричу, якого було призначено на цю посаду лише в грудні замість Расселла Мартіна.

49-річний хорват, контракт якого закінчувався наприкінці наступного сезону, виграв лише два зі своїх 16 матчів, включаючи єдину перемогу в АПЛ – над «Іпсвічем» (2:1).

Отже Юрич протримався на «Сент-Мері» лише 107 днів, і це дев'ятий найкоротший період серед тренерів в історії Прем'єр-ліги.

Керуватиме «Саутгемптоном» до завершення кампанії Саймон Раск, котрий входив до штабу Юрича, а раніше тренував клубну команду U-21. Його помічником стане півзахисник «святих» Адам Лаллана.

8 квітня 2025 15:39







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 32-й тур. Борнмут – Фулгем. Огляд матчу

 

15 квітня 2025 11:30

Англія, 32-й тур. Ньюкасл – МЮ. Огляд матчу

 

13 квітня 2025 22:19

Англія, 32-й тур. Арсенал – Брентфорд. Огляд матчу

 

12 квітня 2025 23:50