Сьогодні 21 червня 2026 р.

АПЛ зробить жест підтримки України

Англійська Премєр-ліга зробить жест підтримки України. Гравці АПЛ одягнуть пов'язки з жовто-блакитними кольорами українського прапора, щоб підтримати Україну в першу річницю російського вторгнення, інформує The Athletic.

Цей жест станеться під час найближчого туру, який відбудеться через рік після того, як 24 лютого 2022 року російські війська вперше вторглися в Україну. Менеджери також носитимуть значки, розроблені українськими дітьми.

Рік тому на стадіонах Прем'єр-ліги з'явилися повідомлення про підтримку, а прапори України стали звичним явищем на футбольних стадіонах протягом останнього року. У березні минулого року АПЛ пожертвувала 1 мільйон фунтів стерлінгів на підтримку України і призупинила угоду з російським партнером по трансляції Rambler (Okko Sport).

20 лютого 2023 15:26







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Англія, 37-й тур. Арсенал – Бернлі. Огляд матчу

 

19 травня 2026 09:00

Англія, 37-й тур. Евертон – Сандерленд. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:15

Англія, 37-й тур. Брентфорд – Крістал Пелес. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:00