Наставник збірної США: «За Україну зараз переживають усі у світі»
За підсумками сьогоднішнього жеребкування фінальної частини ЧС-2022 у Катарі потенційними суперниками збірної України у групі В стали команди Англії, США та Ірану.
Підсумки жеребкування прокоментував головний тренер збірної США Грегг Берхальтер: «Наша команда потрапила до доброї групи. Кожен суперник на чемпіонаті світу досі сильний. Із Англією буде захоплюючий матч, Іран – дуже різнобічний суперник, який добре показав себе у кваліфікації.
Третього суперника нам доведеться зачекати. Нещодавно ми грали з Уельсом у товариському матчі, Шотландію добре знаємо, а за Україну зараз переживають усі через те, що відбувається в цій країні».
Нагадаємо, Україні для того, щоб потрапити на ЧС-2022, у півфіналі плей-офф потрібно обіграти Шотландію, а у фіналі Уельс.
1 квітня 2022 22:58