Матч

Анонс

Онлайн

Материалы

Чемпионат Украины 2019/20 / Первый этап . 5 тур. 24 августа 2019. 17:00Александрия

0:3
Десна
Чернигов

Д.Фаворов (50, с пенальти)
Кузык (69)
Филиппов (90)

Состав Отчет Состав

Панькив
Лучкевич
(Стецков, 79)
Дубра
Шендрик
Мирошниченко
Протасов
(Бухал, 52)
Банада
Гречишкин
Третьяков
Ситало
Безбородько
(Шастал, 56)

Залишившись в меншості і пропустивши м’яч на початку другого тайму, «Олександрія» так і не змогла виправити становище.

Михайло ШКОЛЬНІКОВ, «Футбольний клуб»

Для господарів матч складався достатньо непогано, але лише до 48-ї хвилини, коли, рятуючи ситуацію, захисник Денис Мирошниченко у своєму карному майданчику небезпечно атакував Артема Фаворова. Покаранням стали гірчичник, який виявився для порушника другим, і призначений 11-метровий. Вирок арбітра, немовби віддаючи боржок за рідного брата, вправно виконав капітан «Десни» Денис Фаворов.

Володимир Шаран відразу зробив кілька кадрових перестановок, але, за великим рахунком, на малюнок гри вони не вплинули і поламати хід подій олександрійцям не дозволили.

А ось гості дуже грамотно скористалися чисельною більшістю, віддавши супернику територію і організувавши кілька гострих контратак. Після однією з них Максим Дегтярьов, відгукнувшись на навіс Ореста Кузика і вигравши другий поверх, влучив у стійку. А згодом сам Кузик, отримавши «подарунок» від латвійського легіонера «Олександрії» Каспарса Дубри, спокійно реалізував вихід сам на сам з Юрієм Паньківим і фактично зняв усі питання щодо переможця. 

Ну а автором контрольного пострілу перед фінальним свистком став Олександр Філіппов, увінчавши ефектним ударом індивідуальний прохід.

Після поразки на старті «Десна» здобула 10 очок в чотирьох наступних турах (не пропустивши в них жодного м’яча) і, як наслідок, наразі посідає другу сходинку. А ось «Олександрія» із шістьма балами – поки лише сьома. 

Паст
Д.Фаворов
Гитченко
Имереков
Мостовий
Огиря
Богданов
(Домбровский, 80)
Калитвинцев
(Конопля, 89)
А.Фаворов
Кузык
Дегтярев
(Филиппов, 68)