«Динамо» U-16 вышло в полуфинал LFF Independence Cup 2019

У заключному матчі групового етапу на LFF Independence Cup 2019 «Динамо» U16 зустрілося із польською «Ягеллонією».

Матч проходив на стадіоні Олімпійського центру у Йелгаві. Ситуація у турнірній таблиці склалася таким чином, що підопічні Юрія Дмитруліна та Віктора Мороза набрали 6 очок та вже забезпечили собі вихід до півфіналу з першого місця у групі, незалежно від результату звітного поєдинку з «Ягеллонією». Незважаючи на це, наша команда намагалася грати на перемогу, але не вийшло.

На початку зустрічі гра переважно проходила у середині поля, команди боролися за ініціативу та володіння м’ячем. Поляки виконали один перспективний кутовий, але після удару м’яч пролетів над поперечиною. Ще одного разу після перспективної атаки суперника наші хлопці зуміли перевестим’яч на кутовий, а ось подача з корнера стала результативною: після удару із меж штрафного майданчика м’яч опинився у сітці. На куражі номінальні господарі з новими силами пішли уперед, і у наступному епізоді виручати свою команду довелося нашому воротарю Ісаченку. Він же надійно зіграв на виході, вибивши м’яч кулаками після наступної подачі з кутового.
У відповідь кияни заробили потенційно небезпечний штрафний лівіше центра, Царенко пробив – воротар впорася.

У другому таймі поляки теж виглядали активнішими, проте їхні атаки не були занадто небезпечними, а удари переважно неточними. Втім, траплялися випадки, коли доводилося вступати у гру нашому воротарю, реагуючи на удари у площину та переводячи м’яч за лінію поля або забираючи у руки. Тим часом, біля протилежних воріт динамівці заробили право на кутовий удар, але після подачі у виконанні Мельниченка голкіпер поляків вппевнено зіграв на виході. Одразу після цього вже нашому воротарю довелося виручати свою команду, нейтралізуючи вихід суперника один на один – Богдан Ісаченко ціною пошкодження кинувся супернику у ноги та чисто відібрав м’яч.

Але за шість хвилин до фінального свистка не зміг допомогти і він, коли суперники помітили, що наш страж воріт далеко вийшов зі своїх володінь та з далекої відстані перекинули м’яч через нього прямо у ворота. Останні хвилини зустрічі наша команда провела в атаці, але ударом Фернандо, Бенедюка та Подоляка не вистачило влучності. Тож 2:0 на користь «Ягеллонії» – цей рахунок виявився остаточним.

Таким чином, у півфінальному поєдинку, який відбудеться о 17.00, наша команда зустрінеться із англійським «Тоттенхемом», який разом із другим складом збірної Латвії набрав 4 очки, але за додатковим показниками посів друге місце у групі «В».