Сьогодні 19 березня 2024 р.

ТМ. Украина (U-19) упустила победу в матче с Грецией

У суботу, 28 березня, юнацька збірна команда України, складена з гравців віком до 19 років, провела перший товариський матч із однолітками з Греції протягом навчально-тренувального збору напередодні участі в еліт-раунді ЧЄ-2015. Матч завершився результативною нічиєю – 2:2.

Команда Олександра Головка провела дуже сильний перший тайм, забивши під перед свистком арбітра на перерву у ворота суперників два м’ячі. На 35-й хвилині Арендарук реалізував 11-метровий удар за фол проти Борячука, а ще через п’ять хвилин Зотько вдало підключився до розіграшу кутового і переправив «сферу» у сітку воріт грецької команди.

У другому таймі ситуація змінилася на користь наших суперників. 47 та 51 хвилини стали бенефісом грецького півзахисника Позоглу, який змусив Мозіля двічі діставати м’яч з сітки власних воріт.

30 березня юнацькі збірні України та Греції U-19 проведуть між собою другий контрольний матч.