Сьогодні 28 квітня 2024 р.

Відбір на ЄВРО-2024 (U-19). Україна поступилася Косово

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19).

Підопічні Олега Кузнецова виступають у групі 7 разом із командами Словаччини, Косова та Мальти. Після перемоги у першому матчі міні-турніру, що проходить у мальтійському місті Та-Калі, над господарями змагань (3:1), сьогодні українці зустрілися з Косовом.

На жаль, нав'язати боротьбу суперникам жовто-синім не вдалося. У першому таймі Елвір Гашіян відкрив рахунок у зустрічі. Після перерви Еліот Буюпі подвоїв перевагу косоварів, пізніше той же Гашіян оформив дубль, а на останніх хвилинах поєдинку Елмедін Рама встановив остаточний рахунок зустрічі – 0:4.

Таким чином, збірна Косова набрала чотири очки і випередила Україну у турнірній таблиці.

Євро-2024 (U-19). Кваліфікаційний раунд. Група 7
17.11.2023
Україна (U-19) – Косово (U-19) – 0:4 (0:1)
Голи: Гашіян (22, 79), Буюпі (64), Рама (90+2).
Україна (U-19): Фесюк, Огарков, Михавко, Мельниченко, Гусєв, Михайлів (Саленко, 46), Ващенко (Микитюк, 46), Кремчанін (Деркач, 46), Мануйлов, Тутєров (Панченко, 71), Пономаренко (Піщур, 81).
Косово (U-19): Кела, Добруна, Зекірай, Сілай, Кодра (Ібрагімі, 55), Локай (Шахіні, 83), Мілай, Гербовчі (Рама, 71), Яшарі (Талла, 71), Буюпі, Гашіян (Гаші, 83).
Попередження: Михавко (68) – Кодра (36).

Час початку матчів – київський.

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-19)
Група 1: Франція, Данія, Ісландія, Естонія.
Група 2: Норвегія, Угорщина, Латвія, Гібралтар.
Група 3: Сербія, Шотландія, Болгарія, Андорра.
Група 4: Італія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.
Група 5: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Казахстан.
Група 6: Іспанія, Грузія, Кіпр, Молдова.
Група 7: Україна, Словаччина, Косово, Мальта.
Група 8: Туреччина, Греція, білорусь, Литва.
Група 9: Ізраїль, Хорватія, Вірменія, Фарерські о-ви.
Група 10: Чехія, Румунія, Фінляндія, Сан-Марино.
Група 11: Нідерланди, Боснія і Герцеговина, Азербайджан, Люксембург.
Група 12: Англія, Австрія, Уельс, Чорногорія.
Група 13: Ірландія, Бельгія, Словенія, Албанія.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами приєднаються до Португалії в елітному раунді кваліфікації.

Збірна Північної Ірландії на правах господаря отримала пряму перепустку до фінальної стадії, яка пройде влітку 2024 року. Туди ж потраплять і переможці семи груп еліт-раунду.

18 листопада 2023 14:16