Сегодня 6 декабря 2021

Володимиру Малюті – 80! Вітання від Григорія Суркіса

Дорогий Володимире Ігоровичу!

Щиро вітаю з поважним ювілеєм Лікаря від Бога, фахівця, котрий левову частку свого життя віддав служінню нашому футболу й, зокрема, київському «Динамо».

З Вашим ім’ям, із Вашою шляхетною діяльністю пов’язані найгучніші успіхи уславленого клубу – від моменту, коли Ви з’явилися в штабі команди, очолюваної молодим тренером Валерієм Лобановським, до сьогодні.

Неперевершений Майстер своєї справи й Людина широчезної душі, новатор і мудрець, Ви завжди були й залишаєтеся для динамівської родини справжнім сімейним лікарем, а ще – вірним охоронцем традицій клубу, емблема якого назавжди приросла до Вашого серця.

Воно й б’ється в унісон із життям команди, що її колективні пульс, тиск і решту головних показників здорового футбольного організму, Ви впродовж десятиліть ретельно фіксували, аби довести колектив до оптимальних – переможно-чемпіонських – кондицій.

У своїй сфері Ви давно вже – абсолютний чемпіон, взірець для колег і друзів не лише у професійному плані, але й щодо людяності, скромності, щирості, тонкості розуму й іще багатьох якостей, що роблять Вас справді унікальним героєм сьогодення.

«Динамо» пишається тим, що має у своїх лавах такого надійного члена команди. А я – гордий і щасливий, що в колі моїх найближчих друзів і соратників є Ви, шановний ювіляре.

Зичу Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, Божої ласки. Нехай здійснюються всі Ваші найзаповітніші мрії, нехай футбол якомога довше приносить Вам задоволення та радість, а рідна команда якнайчастіше радує своїми перемогами!

Григорій СУРКІС

9 августа 2021 09:19Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09