Сегодня 4 декабря 2021

Легенды украинского футбола проведут матч в Канаде

15 вересня в Торонто збірна України серед ветеранів проведе товариський матч проти збірної українців Канади. Ця гра відбудеться в рамках турне легенд вітчизняного футболу, спрямованого на підтримку військових та об’єднання українців в усьому світі.

Збірна України серед ветеранів — збірна українців Канади

Торонто (Канада). Esther Shiner Stadium. 18.00

Головний тренер збірної України Анатолій Дем’яненко запросив на гру в Торонто наступних футболістів: Мирона Маркевича, Олега Собуцького, Сергія Нагорняка, Едуарда Цихмейструка, Юрія Максимова, Руслана Ротаня, Віталія Реву, В’ячеслава Свідерського, Олега Шелаєва, Віталія Самойлова, Богдана Шершуна, Миколу Іщенка, Віталія Мандзюка, Олексія Бєліка та Віктора Уляницького.

Вельми представницький склад збирають і суперники. До нього включені найкращі гравці чотирьох українських команд, які виступають у різних лігах Торонто.

Окрім головного, футбольного матчу, 14 вересня наші гравці візьмуть участь у BWT Toronto Ukrainian Festival, у рамках якого збираються тисячі українців з усієї Північної Америки, влаштовуючи на одній із центральних вулиць Торонто справжнє свято українськості — виступи музичних та танцювальних колективів, ярмарки, різноманітні конкурси та багато іншого. Збірна ветеранів як почесний гість запрошена на головну сцену, після виступу у спеціальній зоні відбудеться спілкування, автограф– та фотосесії з відвідувачами фестивалю.

12 сентября 2019 18:51Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09