Сегодня 22 ноября 2019

Таємниця за сімома замками: як проводили збори ФФП

У середу, 6 листопада, у Полтаві відбулася чергова конференція громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини». Про полтавський футбол говорили у майже конспіративних умовах.

Організатори зборів виявилися вкрай незацікавленими у їхньому висвітленні у ЗМІ.

Голова комітету дитячо-юнацького футболу ГО «Федерація футболу Полтавщини» Андрій Коваленко, не дозволяючи знімальній групі порталу ГО «Останній Бастіон» потрапити на місце проведення зборів, спробував виправдатися тим, що журналісти не пройшли попередньої акредитації.

Щоправда, спершу він відходив «для консультації», а коли повернувся – сказав, що отримав безпосереднє розпорядження не пропускати журналістів. На запитання, хто саме дав розпорядження, визнав, що цією людиною був безпосередньо очільник федерації, колишній губернатор Валерій Головко. Коли увімкнулася камера, Коваленко завів мову про необхідність акредитації.

При цьому в офіційному анонсі конференції про необхідність акредитації ЗМІ не говорилося ні слова.

Варто нагадати, що Валерій Головко ще до свого звільнення у зв’язку з розпочатим проти нього кримінальним провадженням відзначався намаганнями максимально відсторонитися від ЗМІ та звичайних громадян. Чого лиш варті сумновідомі броньовані двері перед його кабінетом у приміщенні ОДА.

Наразі залишається тільки здогадуватися, про що говорили на зборах федерації, яка лиш імітує розвиток спортивного життя в Полтавській області.Громадська спілка «Федерація футболу Полтавщини» під керівництвом Валерія Головка була створена наприкінці 2017 року. Невдовзі спілка почала «підминати» під себе районні футбольні осередки. У січні 2018, за місяць після створення ГС ФФП, Головко заговорив про збільшення фінансування спорту, зокрема футболу, в області.

7 ноября 2019 14:47Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Документальный фильм «Эпоха Суркиса»

 

21 ноября 2019 08:00

Тема дня. Верховная Рада взялась за Павелко (сюжет программы Подробности)

 

17 ноября 2019 12:00

Фран Соль пришел в гости к детям в «Охматдете»

 

14 ноября 2019 13:00