Сегодня 3 декабря 2021

«Десна» открывает волонтерский штаб

«Не залишаємо в біді» – ФК «Десна» відкриває волонтерський штаб з підтримки населення на час карантину в Україні.

«Вірус COVID-19 вже став проблемою світового масштабу і, в тому числі, впливає і на Україну. Державні заходи по попередженню поширення вірусу є своєчасними, але ми теж не можемо залишатися осторонь – в такий час ми всі маємо об’єднатися разом. Тому ФК «Десна» продовжує інформування населення та забезпечує мінімальними засобами захисту, в першу чергу, заклади соціального напряму (дитячі будинки, центри реабілітаціі, будинки ветеранів), а сьогодні ми відкриваємо і центр видачі антисептиків на стадіоні імені Гагаріна», – прокоментував ініціативу клубу віце-президент «Десни» Ігор Базалінський.

Отримати антисептик, інформаційний буклет та скористатися консультацією лікаря «Десни» можна за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченко, 61 (стадіон ім. Гагаріна).

Пункт видачі працюватиме з 10:00 до 17:00 щоденно. Клуб просить дотримуватися правил поведінки та безпеки. На першому етапі буде забезпечуватися лише найменш захищені верстви населення (пенсіонери, учасники бойових дій, люди з інвалідністю, школярі, багатодітні сім‘ї тощо), тому організатори просять ставитися до ситуаціі з розумінням.

undefined

20 марта 2020 13:44Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Игорю Суркису – 63!

 

22 ноября 2021 09:30

Дмитро Гордон – брати Суркіси, жарти Лобановського, скандали з Павелком, інтерв'ю з Мілевським

 

18 ноября 2021 20:50

Нещерет – экскурсия по базе, работа курьером, спрятанные сокровища

 

10 ноября 2021 14:09