Сьогодні 27 квітня 2024 р.

Металіст 1925 – Чорноморець 2:1. Україна, 13-й тур. Звіт

«Металіст 1925» оформив камбек в матчі з «Чорноморцем», граючи понад тайм у більшості.

Безвиграшна серія харків'ян в УПЛ налічувала 5 матчів – 2 нічиї та 3 поразки. Невдалий жовтневий відрізок відкинув підопічних Едмара у боротьбу за виживання – «Металіст 1925» розмістився неподалік зони перехідних матчів. Чорноморець у останніх турах теж загальмував, але тримався поблизу зони єврокубків, а перемога виводила «моряків» на 5 місце.

Активніше почала саме команда Едмара, але удари Юсова і Сидорова мети не досягли. Найгострішим був удар Вачіберадзе, з яким впорався Варакута. У «Чорноморця» Ієде впав в межах штрафного, але замість пенальті отримав жовту за симуляцію. Роман Григорчук такого рішення арбітра не зрозумів. Дійсно дискусійне рішення судді, яке ще вилізе одеситам боком. Був ще удар Путрі після стіночки з Ієде, а також невдала спроба Штогріна.

А на 20-й хвилині «Чорноморець» забив. Знову відзначився Андрій Штогрін, який продовжив свою гольову серію – 6 м'ячів у останніх 3-х матчах. Помилка Мар'яна Фарини, який невдало вибив м'яч, призвела до пропущеного гола. Бомбардир «Чорноморця» міг і дубль оформити, проте не зміг переграти Олега Мозіля. За цим пильно спостерігав Сергій Ребров – головний тренер збірної України був присутній на грі.

На 40-й хвилині «Чорноморець» залишився в меншості. Самсон Ієде, який вже мав жовту картку за симуляцію, отримав друге попередження за фол проти Вачіберадзе. Червона картка – «Металіст 1925» отримав чисельну перевагу ще до перерви.

На перших секундах другого тайму був момент у Кузика, який пробив повз ворота. «Металіст 1925» відповів ударом Моури. Бразилець не влучив у дальній кут. Зате влучив Борячук. На 53-й хвилині нападник «Металіста 1925» головою замкнув подачу Безуглого. 1:1 – харків'яни швидко скористалися чисельною перевагою.

Підопічні Едмара переважали одеситів за кількістю ударів, але їхня точність бажала кращого. Кілька разів не влучив Сидоров, і тільки на 78-й хвилині Арі Моура все ж пробив Данила Варакуту. Більярдний удар з-за меж штрафного у кут воріт. М'яч кілька разів підскочив, що ускладнило завдання кіперу одеситів. 2:1 – перший гол бразильця в УПЛ.

«Металіст 1925» набрав 15 очок і піднявся на 9 місце УПЛ, перервавши 5-матчеву серію без перемог. «Чорноморець» з 19 балами залишився 6-м.

МЕТАЛІСТ 1925 – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 2:1
Борячук (53), Арі Моура (78) – Штогрін (20).
Металіст 1925: Мозіль, Безуглий, Ткачук, Курило, Фаріна, Мартинюк, Ременюк (Арі Моура, 46), Вачіберадзе (Борячук, 46), Ткачук, Юсов (Дмитренко, 72), Сидоров (Чирук, 83).
Чорноморець: Варакута, Єрмаков, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Кузик (Дада, 80), Шпорн (Хадіда, 85), Штогрін, Бадібанга, Йєде.
Попередження: Сидоров (62), Чирук (88) – Йєде (9), Путря (41).
Вилучення: Йєде (40, друге попередження).

5 листопада 2023 17:07