Сьогодні 27 квітня 2024 р.

ТМ. Минай – Металіст (Д2) 2:0. Перемога в останньому спарингу

«Минай» завершив літню спаринг-програму. Остання товариська гра перед стартом сезону-2023/24 відбулась проти «Металіста». Підопічні Володимира Шарана забили по голу в кожному з таймів та зберегли свої ворота на «замку».

Господарі «Минай Арени» доволі швидко відкрили рахунок після сейву Фастова прямо на ногу Твердохлібу. Втім, активнішими у першій половині гри були саме підопічні Андрія Аніщенка – спочатку в одній атаці у воротаря здалеку пробивали Чідомере і Вернаттус, а згодом з близької відстані не вразив ворота суперників Абрамов.

По перерві харків'яни продовжували атакувати. Багачанський наніс дальній більярдний удар, проте на місці був Бандура. Провівши атаку у відповідь закарпатці мали шанс збільшити перевагу у рахунку, але головою пробили невдало.

Далі небезпеку біля воріт «Минаю» створив Габріель, який завдав удару головою після кутового.

Вийшовши віч-на-віч із Фастовим, Вишневський таки зробив рахунок 2:0. «Металіст» відповів дальнім ударом бразильця Яна – він прийшовся вище воріт.

Далі гра здебільшого проходила у спокійному темпі, а тренерські штаби обох команд перевіряли своїх футболістів напередодні старту в УПЛ на Першій лізі чемпіонату України. Найгострішим моментом останніх хвилин поєдинку став удар зі штрафного від Габріеля після індивідуальних дій Синчука, на якому сфолили господарі. Бандура був на місці.