Сегодня 7 декабря 2019

«Десна» про пул: «Це може негативно відбитися на всіх клубах УПЛ»

Президент «Десни» Володимир Левін на офіційній сторінці клубу в Facebook повідомив про відкликання свого голосу за введення єдиного телепулу в УПЛ, що передбачає трансляцію всіх матчів на каналах «Футбол 1/2».

«Вчора у Будинку футболу відбулося засідання клубів УПЛ. Одне з них головних питань – створення єдиного телепулу. Ми, футбольний клуб «Десна», за розвиток і популяризацію футболу в Україні, тому ми, звичайно, підтримали створення єдиного пулу. Тим більше, що в свій дебютний сезон у Прем’єр-лізі ми працювали з телеканалами «Футбол», і можемо відзначити хорошу, якісну співпрацю.

Але, у той же час ми розуміємо, що футбол повинен бути відділений від політичних аспектів, що спостерігається у даний момент – передача всіх прав на трансляцію футбольних матчів має бути за згодою всіх клубів. Потрібно сідати за стіл переговорів і розглядати всі аспекти створення такого важливого пулу – як для трансляторів, так і для клубів. Ми за прозору, успішну і перспективну систему.

Вважаємо, що цей прецедент може негативно відбитися на всіх клубах УПЛ, оскільки, з одного боку, фінансові показники і розрахунки на засіданні Президії УПЛ не були представлені. З іншого боку, після виступу керівництва ФК «Олександрія» ми побачили гоніння, якими піддаються окремі футбольні клуби.

Тому, я, як президент ФК «Десна», до врегулювання політичних питаннь, які можуть завдати шкоди українському футболу, і надання всіх об'єктивно-необхідних документів з питання введення єдиного телепулу на розгляд УПЛ, відкликаю свій голос за введення єдиного телепулу.

Окрім усього вищевикладеного, хотілося б озвучити проблему недостатньої публічності засідань УПЛ та підготовки питань, які виносяться на розгляд», – зазначив Левін.

13 июня 2019 15:08Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 17-й тур. Шахтер – Олимпик 3:0. Обзор матча

 

07 декабря 2019 00:18

Как Динамо к матчу с Зарей готовилось

 

06 декабря 2019 10:26

ТОП-10 лучших трансферов в истории УПЛ

 

06 декабря 2019 10:00