Михайленко: «Усі в «Дніпрі» переживають через серію поразок»

Головний тренер СК «Дніпро» Дмитро Михайленко відповів на запитання журналістів на традиційному відкритому тренуванні команди, яке відбулося напередодні гостьового матчу чемпіонату країни проти чернігівської «Десни»:

– Дмитро Станіславович, попереду матч проти «Десни». Хто з гравців не зуміє у ньому взяти участь?
– Не готуються до гри Сергій Кравченко і Олексій Чичиков, плюс є ще футболісти, які у нас під питанням для участі у цьому матчі. Так що у порівнянні з грою проти «Зорі» склад у нас поповниться.

– Коли вже остаточно ви визначитесь із складом?
– Сьогодні буде тестування, тоді все стане зрозуміло.

– Футболісти сильно нервують через серію поразок?
– Звичайно, усі переживають. Для нас це гостре питання і, в цілому, неприємна ситуація. Ми намагаємося, усе це виправити, і я переконаний, що все це станеться, і ми почнемо набирати очки. Який саме план у нас на найближчу гру, на це питання я не дам відповіді, але наше головне завдання буде зіграти у захисті на нуль. Зрозуміло, якщо ми багато пропускаємо, то нам потрібна і впевненість у власних силах, і сама якісна гра.

– Як цього будете досягати у грі проти такого суперника, як «Десна»?
– Треба робити все, щоб не допускати стільки моментів біля наших воріт. «Десна» – команда, яка грає досить обережно, приділяє особливу увагу захисту і має багато матчів «на нуль», не дозволяючи супернику створювати моменти біля власних воріт. Тому, не можна сказати, що вони демонструють яскраво атакуючий футбол, а більше вони націлені на захист власних воріт. В цілому, «Десна» – досвідчена, хороша команда, яка по українським міркам цілком збалансована, з рівною грою, і надійним захистом, що дуже важливо.

7 ноября 2019 17:11Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 24-й тур. Александрия – Заря 1:0. Обзор матча

 

30 мая 2020 19:43

Украина, 24-й тур. Днепр – Олимпик 3:0. Обзор матча

 

30 мая 2020 19:41

Украина, 24-й тур. Колос – Десна 0:2. Обзор матча

 

30 мая 2020 16:48