Сегодня 22 февраля 2019

«Ворскла»: Кобахидзе перенес операцию, Васин вернулся в строй

Планова пауза, що наразі виникла в УПЛ має піти лише на користь «Ворсклі». Ні для кого не відкриємо великої таємниці, якщо скажемо, що команда як фізично, так і морально виснажена щільним графіком ігор, де надвідповідальні поєдинки Ліги Європи перемежовувалися з матчами внутрішнього чемпіонату. І програна домашня зустріч команді, на чолі якої щойно став В’ячеслав Грозний, зайве підтвердження вищесказаному. До п’ятниці більша частина футболістів основного складу будуть відпочивати. І лише ті, хто мав менше ігрового часу, чи взагалі не був задіяний в календарних зустрічах останнім часом, із четверга працюватимуть за окремим графіком із молодіжним складом. Ніяких контрольних зустрічей в цей період у робочому плані «біло-зелених» не зазначено, лише двостороння гра в рамках тренувального заняття, що пройде в суботу.

Із приємних новин: Олександра Кобахідзе успішно прооперовано, у нього розпочався період реабілітації під наглядом лікарів. Вже рветься на поле Денис Васін, та поки клубні лікарі стримують його запал.

Найближчий тур команда Василя Сачка проведе вдома. У рамках 12-го туру (перший матч другого кола) «Ворскла» зустрінеться із київським «Динамо», якому в 1-му турі чемпіонату поступилася 0:1.

9 октября 2018 22:01Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Александрия – Алашкерт (Армения) 1:0. Обзор матча

 

18 февраля 2019 23:11

Нужен ли VAR в украинском футболе?

 

18 февраля 2019 08:42

Карпаты в Турции. День 7-й

 

14 февраля 2019 17:13