Сегодня 7 декабря 2019

Михайленко: «В атаке не забиваем, в обороне многое позволяем»

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко підвів підсумки контрольного матчу проти криворізького «Гірника» (1:2):

– Хороший вийшов спаринг, проти хорошої команди. Перед нами «Гірник» переміг у контрольному матчі клуб Першої ліги «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів з рахунком 4:1, і з нами вони добре зіграли, здобули перемогу,можливо, навіть цілком заслужено. Звичайно, ніколи не хочеться програвати, але на цьому етапі підготовки рахунок не такий важливий. Головне, це подивитися на новачків, додавати у грі, і знову сьогодні у нас склади провели по одному тайму. Можливо, не все нам вдавалося і не зовсім оптимальний склад був, були певні зміни, тому спаринг, в цілому, хороший і треба готуватися далі.

– Після матчу проти «Зорі» ви казали, що основну увагу зараз приділяєте захисту і опорній зоні. Тепер здалося, що моменти у суперника виникали саме на підступах до штрафного майданчику, де і грають опорники.
– З одного боку це так, але не зовсім: зараз просто дивимося на гравців, входимо в сезон і набираємо форму. Ви бачили, що одужує Кравченко, який вийшов на півгодини. Проблеми є всюди: і в атаці мало забиваємо, і у захисті багато дозволяємо. Зараз триває нормальний робочий процес. Ми не виступаємо оптимальним складом, не награємо ніякий склад, а надаємо можливість грати по 45 хвилин всім хлопцям, плюс дивимося на новачків. Ще місяць до чемпіонату і казати, що все гаразд ми також не можемо. Зараз у нас зовсім інші завдання. Почнеться другий збір, і тоді вже ми почнемо награвати склад, будуть діяти більш досвідчені виконавці, а зараз ми передивляємося на можливості нашої молоді.

– Кобахідзе був дуже активний. Як оціните його дії?
– Він двічі загрожував воротах суперника, хоча він ще далеко не у кращому стані, але ми його брали в надії на його досвід, швидкісні якості, вміння обіграти суперника один в один, тому ми його дуже добре знаємо. Так що не думаю, що з ним як раз будуть проблеми. Поступово він буде знайомитися з командою, розуміти ігрові принципи і ще принесе нам користі.

– Коли команда проведе наступний спаринг?
– Наступний контрольний матч ми проведемо також тут на базі у Придніпровську проти «Інгульця», 3 липня о 17 годині.

30 июня 2019 12:22Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 17-й тур. Шахтер – Олимпик 3:0. Обзор матча

 

07 декабря 2019 00:18

Как Динамо к матчу с Зарей готовилось

 

06 декабря 2019 10:26

ТОП-10 лучших трансферов в истории УПЛ

 

06 декабря 2019 10:00