Сегодня 9 августа 2020

Рябоконь: «Усі бажають потрапити до першої шістки»

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь про перемогу над СК «Дніпро-1» (1:0):

– Ми з «Дніпро-1» зіграли багато матчів, але вони були товариськими. Усі вони були цікавими, але нам жодного разу не вдавалося перемогти. Тим не менш, завжди приємно грати проти жвавої команди, що грає, є цікавою та перспективною. Нам було важко. Тому перемога тим більше є приємною.

– Якось здалося, що вашим гравцям наприкінці матчу було не дуже приємно грати. Дуже багато пауз було. З чим це пов’язано?
– Розумію ваш сарказм. Але ви ж – досвідчена людина і розумієте, що іноді так трапляється. Усі команди намагаються на останніх хвилинах втримати перевагу. На мій погляд, відвертої симуляції не було. Тягнули час на кутовому, ви маєте на увазі?


– Ні, коли ваші гравці лежали довго на полі…
– Може, один такий момент і був. Але лише один.


– Яка заслуга Кузика у цій перемозі не тільки як гравця, а як людини, що знає суперника?
– Зараз століття інформації та технологій, тому нічого не приховаєш одне від одного. Все – як на долоні. А як гравець, він був дуже активним сьогодні і корисно зіграв, наскільки вистачило сил.


– Ви замінили гравців, що мали попередження. Побоювалися, що можете залишитися у меншості?
– Про всяк випадок, так. Крім того, після виходу Куліша, у «Дніпра-1» було два центральних нападники, тому ми випустили ще одного захисника. Утрьох вони мали нейтралізувати  цю небезпечну пару форвардів.


– Які завдання перед «Десною» у цьому сезоні?
– Задачі зараз у всіх однакові. Усі бажають потрапити до першої шістки на першому етапі. Хтось про це говорить вголос, хтось – мовчить, але всі цього прагнуть.


– Початок другого тайму пройшов за переваги «Дніпра-1». Ви свідомо віддали ініціативу чи так вийшло?
– В нас немає такого. Що граємо лише на оборону чи у атаці. Діємо за ситуацією. Команда знає, як захищатися, як атакувати, у якій зоні зустрічати. Якщо суперник володів ініціативою, значить, у них це виходило. Хоча моменти виникали біля обох воріт – і їх було достатньо.

11 августа 2019 21:56Материалы по теме

Дніпро – Десна 0:1. Україна, 3-й тур. Звіт
11 августа 2019 18:55
Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 3-й тур. Днепр – Десна 0:1. Обзор матча

 

11 августа 2019 19:34