Сегодня 21 февраля 2020

Чичиков: «Досягли певної гармонії між атакою й обороною»

Вінгер «Дніпра-1» пояснює, чому його команда набрала менше очок, аніж дехто очікував.

– Олексію, скільки тренери дали днів відпочинку під час «вікна» в Чемпіонаті?
– Три. Вважаю, цього достатньо – не багато, не мало, якраз. Ми ж усі професіонали, знаємо, як підтримувати себе у формі. Багато хлопців працювали індивідуально.

– Під час паузи дніпряни провели спаринг із «Маріуполем». І програли…
– На мою думку, ця гра показала всі недоліки, через які потерпаємо поточного сезону. Найголовніший – дуже багато пропускаємо… Загалом спаринг був корисний: зіграли змішаними складами, кожен футболіст по тайму. На поле виходили як основні, так і молоді й дублери. Тобто ігрову практику отримали ті, в кого з цим проблеми.

– Ви самі зачепили дану тему. Отже, чому «Дніпро-1» виступає настільки нестабільно?
– Відповідь очевидна: між Першою лігою та УПЛ – прірва. В усіх планах. А ми поки не можемо в усьому адаптуватися до вищого рівня УПЛ. От і все. Плюс до того, суто ігрова специфіка: в Першій лізі ми майже в кожному матчі атакували, тепер майже в кожній грі обороняємося. Це теж вимагає перебудови.

– Дехто вважає, що деякі проблеми «Дніпро-1» переніс із першого дивізіону в найвищий…
– Не сказав би. Іще раз: ми зараз переживаємо перебудову, пов’язану з тим, що між різними лігами дуже значна різниця. Так, маємо труднощі з тим, що багато пропускаємо, але переконаний: усе можна виправити.

– А про що свідчить таке: найкращий бомбардир Вашої команди – центрхав?
– Когут багато забивав і минулого сезону. Я розумію, на що натякаєте: мовляв, де форварди? По-перше, у нашої команди й так невисока результативність. По-друге, травми: наприклад, Супряга досі не грає. По-третє, нереалізація: у мене могло бути кілька забитих м’ячів. І так далі.

– Якщо робити висновки з шести зіграних турів, одразу помітно, що «Дніпро-1» потерпає через свій атакувальний стиль. Грубо кажучи, якщо проти Вашої команди зіграти через оборону й контратаки, можна взяти очки.
– Повторюю ще раз: уся справа в переході між дивізіонами. Ми цей перехід іще не завершили. Вважаю, десь у четвертому-п’ятому турах досягли певних показників і гармонії – між атакою й обороною.

– Цікаво, як проявиться згадана гармонія наступного туру, в якому Ви зустрінетеся з найбільш силовою командою УПЛ, що бездоганно діє на контратаках…
– Лише гра покаже. Для нас той матч буде своєрідним тестом. Дуже важливо провести його на високому рівні. Подивимося, чого ми варті.

11 сентября 2019 11:41Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Суркис, Бущан и Бурда - о фильме «Неизвестное Динамо»

 

20 февраля 2020 18:55

ТМ. Динамо (Киев) – Динамо (Тбилиси) 2:0. Обзор

 

15 февраля 2020 22:31

Вечір «Динамо»: напрацювання ігрових структур

 

14 февраля 2020 22:17