Сегодня 29 января 2020

Валяев уволен из «Металлиста». В.о главного тренера – Горяинов

Сьогодні рішенням керівництва ФК «Металіст 1925» через невідповідність етичним та професійним якостям, зневагу до честі і гідності футболістів та працівників Клубу, головний тренер Сергій Валяєв відсторонений від виконання обов'язків. Про це колективу команди перед початком тренування повідомив Генеральний директор Володимир Лінке.

За дорученням Володимира Лінке вечірнє заняття провів асистент головного тренера Сергій Ралюченко. Виконувати обов'язки головного тренера буде Олександр Горяінов.

Володимир Лінке доручив прес-службі Клубу повідомити таке.

«Як Генеральний директор Клубу беру на себе всю відповідальність за мою рекомендацію Сергія Валяєва і призначення його на посаду головного тренера нашого Клубу. Це моя особиста помилка, оскільки я не міг уявити, що виважена, спокійна і толерантна людина, яка добре працювала у нашій команді «Металіст Юніор», отримавши всі повноваження і владу керівника, перетворилася на грубу, непослідовну, безсистемну особу. На всі бажання Сергія Валяєва наш Клуб відповідав належним чином, незважаючи на суттєіві витрати, і робив все задля забезпечення його комфортної роботи. На превеликий жаль Сергій Валяєв вдався до інтриг, конфліктів майже з усіма співробітниками, створення різних угрупувань в командному середовищі, зневаги до ветеранів і провідних гравців, образ і безпідставних звинувачень, особливо тих, хто зробив особистий значний внесок в створення команди та її переможний поступ. Уболівальникам, всім небайдужим та шанувальникам футболу – мої глибокі вибачення».

11 сентября 2018 20:26Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Первая лига. Топ-10 голов осени

 

22 декабря 2019 16:12

Первая лига-2019/20. Обзор 19-го тура

 

25 ноября 2019 07:00

Первая лига-2019/20. Обзор 18-го тура

 

17 ноября 2019 09:00