Сьогодні 27 квітня 2024 р.

Перша ліга, 6-й тур. «Карпати» йдуть у відрив, «Вікторія» відпускає «Інгулець»

У неділю в групі А «Карпати» зберегли лідерство завдяки «Прикарпаттю», яке розписало результативну нічию з конкурентами «левів» – «Нивою» Бузовою.

«Хуст» здобув мінімальну перемогу над «Поділлям», а тернопільська «Нива» та «Агробізнес» голами не відзначались.

В групі Б не обійшлось без конфузів, при чому в матчі лідера першості – «Інгульця». Команда з Петрового у важкому поєдинку здолала МФК «Металург» (3:2), а найяскравіший момент відбувся наприкінці гри. Арбітр додав чотири хвилини до зустрічі, але фінальний свисток пролунав раніше. Після зупинки гри рефері зрозумів свою помилку та дав командам дограти хвилину, яка не вплинула на результат.

Також відзначимо перемогу «Діназа» над «Гірник-Спортом» (3:1), а «Полтава» та «Вікторія» розписали результативну мирову – 2:2.

У суботу відбулися ще три матчі у другому вітчизняному дивізіоні. Найбільша увага була прикута до Львова, де «Карпати» приймали «Епіцентр». «Карпати» в минулому турі в статусі гостей у Львові розгромили «Металіст», а «Епіцентр» зазнав першої поразки в чемпіонаті, поступившись вдома тернопільській «Ниві». Підопічні Сергія Нагорняка не перемагав у Першій лізі 3 матчі підряд (дві нічиї та поразка). Проте, саме колектив із Кам'янця-Подільського у минулому сезоні двічі переграв львів'ян.

Відзначимо появу у стартовому складі «Карпат» захисника Владислава Бабогло, який перейшов з «Олександрії». Це дійсно зіркове підсилення для клубу Першої ліги.

У першому таймі господарі прогнозовано володіли іінціативою, але варто віддати належне підопічним Нагорняка, які при першій можливості намагалися вибігати в атаку. Найбільш реальну можливість відзначитися мав Демченко, але він головою пробив повз дальню стійку. На гол суперники до перерви не награли. Було багато боротьби, емоцій, але хотілося бачити більше конструктиву. Проте, попри це футбол не був нудним.

Господарі відразу після перерви взяли м'яч під свій контроль, але підопічні Нагорняка трималися. Поступово гості змогли дещо вирівняти гру. Міг після подачі з кутового забивати Мороз, але він пробив повз дальню стійку. На 70-й хвилині після помилки Ляшенка пробивав Демченко, але набагато вище воріт.

На 74-й хвилині львів'яни все ж вийшли вперед. Своїм другим дотиком відзначився бразильський новачок Крістіан – 1:0. Заміна Маркевича спрацювала. На 81-й хвилині Віталій Равлик з-за меж штрафної пробив у верхній кут – 2:0. Ще один новачок львівського клуба! Дуже вдалі дебюти.

У підсумку, матч завершився перемогою «Карпат».

Група А

1 вересня

ЛІВИЙ БЕРЕГ – МАРІУПОЛЬ – 1:1
Голи: Співаков (28, з пенальті) – Биковський (90).

ХУСТ – ПОДІЛЛЯ – 2:1
Борисенко (4), Шевчук (20) – Болденков (87).
Хуст: Левченко, Скиба (Колчін, 85), Іванов, Тихненко, Вагін, Павлич, Шевчук, Приходько, Станкович (М.Пилип, 74), Борисенко, Вадовський (Василинець, 90+2).
Поділля: Непогодов, Веремієнко, Корешков, Чушенко, Болденков, Назарчук (Савчук, 89), Цибульник, Пріхна, Боженар (Костенко, 28), Войтіховський, Василенко.

ПРИКАРПАТТЯ - НИВА Бузова – 2:2
Француз (43), Сьомка (66) – Книш (22), Прокопчук (90).
Прикарпаття: Герич (Бобинець, 46), Демків, Швець, Француз, Шинкаренко, Сьомка, Геник, Романов, Тітаєвський, Барчук, Хома.
Нива: Клімов, Корохов, Прокопчук, Дворовенко, Потімков, Турчанов, Шалфєєв, Паламар, Будняк (Тименко, 60), Книш, Сергійчук (Нехтій, 60).

НИВА Тернопіль – АГРОБІЗНЕС – 0:0
Нива (стартовий склад): Механів, Соколов, Зінь, Хруставка, Демчук, Гатала, Волохатий, Проців, Різник, Давидов, Бей.
Агробізнес (стартовий склад): Попович, Бариляк, Білий, Заєць, Лень, Теплий, Толочко, Свистун, Волков, Галенков, Кузьмин.

Група Б

2 вересня

ЧЕРНІГІВ – КРЕМІНЬ 2:3
Голи: Сердюк (4,28) – Савіцький (45), Трофимюк (52, 90).

3 вересня

ДІНАЗ – ГІРНИК-СПОРТ – 3:1
Малакі (17), Гільерме (54), Кіріченко (69) – Посєвкін (21).
Діназ: Дмитроченко, Ярмак, Волошин (Калинчук, 90+4), Літвінов, Гільерме, Матюшенко, Єременко (Кобзар, 79), Старенький, Малакі (Гемега, 79), Хоцяновський (Кіріченко, 68), Шевченко.
Гірник-Спорт: Проценко (Веклич, 46), Шептіцький, Мороз, Юрченко (Петров, 46), Черниш, Черткоєв, Кальчук, Посєвкін (Нижник, 64), Молько (Дмитрієв, 70), Жуков, Еффіонг (Гора, 70).

ІНГУЛЕЦЬ – МЕТАЛУРГ – 3:2
Кольцов (61, з пенальті, 79), Резепов (81) – Крапивний (10), Сад (90+1, з пенальті).
Інгулець: Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Сидоренко (Ченбай, 46; Боровський, 74), Кольцов, П'ятов, Запорожець, Козиренко (Резепов, 67), Богунов, Квасов.
Металург: Байда (Ніколаєнко, 87), Білоцерковець, Басов, Палюх, Польовий, Крапивний, Фальковський, Сейтхалілов, Сад, Галата (Іродовський, 72), Могильний.

ПОЛТАВА – ВІКТОРІЯ – 2:2
Вівдич (29), Горжуй (82) – Машталір (40), Шаврін (86).
Полтава: Варцаба, Коцюмака, Ходуля, Опанасенко, Пось, Даниленко, Копитов (Шаповалов, 75), Перебора, Щербак, Бужин, Вівдич (Стрельцов, 60).
Вікторія: Литвиненко, Бичков, Сасовський, Нелін, Ульянов, Покотилюк, Долінський (Савченко, 86), Мишенко (Сахно, 56), Шаврін, Машталір, Галенко (Євпак, 86).