Сегодня 28 марта 2020

Ковалец: «Ищем золотые таланты»

Ще в п’ятницю на матчі молодіжних команд «Металіста» та «Карпат», головний тренер збірної України (U-21) Сергій Ковалець спостерігав за діями футболістів на штучному полі. А вже в суботу він аналізував дії основних складів. Після матчу Сергій Іванович відповів на запитання.

«Раніше була передача «Алло, ми шукаємо таланти». Ми теж шукаємо золоті таланти України. У п’ятницю я відвідав матч дублерів, і мушу сказати, що це був дуже цікавий поєдинок, з великою кількістю цікавих комбінацій. Взагалі, азартний матч вийшов. Звичайно, я спостерігав за кандидатами в молодіжну збірну і на матчі основних складів, – їх більше в «Карпат», але і в «Металіста» вони теж є.

«Ми говоримо, що Україна – талановита країна. Так і є, ми в цьому впевнені. Відповідаючи на запитання про те, чи будуть у молодіжці нові обличчя з «Карпат», то скажу, що мають бути. Краще раз побачити, ніж сто разів почути. Саме тому наш тренерський штаб виїжджає, щоб на власні очі дивитися за матчами і молодіжних команд, і команд першої та другої ліги, і, звичайно, поєдинки Прем’єр-ліги».

«Зараз багато команд відмовилися від легіонерів і таким чином відкрили ворота власній молоді. Для тренерів молодіжної збірної України це приємний головний біль, але тут є один важливий момент. Головне, щоб молодь потрапляла до складу не штучно, а через конкуренцію і боротьбу» – підсумував Ковалець.

20 апреля 2015 17:29Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Динамо (U-21) – Валмиера 4:1. Первый гол Бенито за «Динамо»

 

10 февраля 2020 13:52

U-21. Шахтер – Динамо 1:1. Полный матч

 

09 ноября 2019 10:10

U21. Румыния – Украина 3:0. Обзор матча

 

11 октября 2019 01:26