Сьогодні 2 квітня 2026 р.

Динамівський доробок у перемогу «молодіжки»

У вівторок, 17 листопада, українська «молодіжка» здобула перемогу над ровесниками з Північної Ірландії в заключному матчі відбору ЧЄ-2021 (U-21).

Перед матчем тренерський штаб української молодіжки зіткнувся з суттєвими кадровими проблемами, недорахувавшись цілого ряду футболістів, які випали зі складу через позитивні результати тестів на COVID-19 і пошкодження. Зокрема, у розташуванні молодіжної збірної коронавірус був виявлений у динамівців Руслана Нещерета й Олександра Сироти, а Сергій Булеца був довикликаний до національної команди.


У підсумку до експериментального стартового складу «синьо-жовтих» увійшов півзахисник «Динамо» Володимир Бражко, а також кілька представників нашого клубу, які виступають за інші команди на правах оренди – Владислав Дубінчак, котрий вивів збірну на поле з капітанською пов’язкою, Роман Вантух і Євген Ісаєнко.Останн
і двоє взяли безпосередню участь у забитих мячах: Вантух асистував Владиславу Бабоглу, що відкрив рахунок у зустріч, а Ісаєнко подвоїв перевагу «синьо-жовтих».

18 листопада 2020 00:30







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Усе під команду U21. Клубна база Динамо оновлюється на новий сезон

 

01 квітня 2026 15:40

Кваліфікація Євро-2027 (U-21). Угорщина – Україна. Весь поєдинок

 

31 березня 2026 19:30

Кваліфікація Євро-2027 (U-21), 8-й тур. Україна – Литва. Огляд матчу

 

27 березня 2026 21:25