Сьогодні 28 квітня 2024 р.

ФСК Маріуполь (Д2) – Зоря 0:1. Кубок України, 1/8 фіналу. Звіт

«Футбольний клуб»

Останню путівку до чвертьфіналу Кубка України-2023/24 розіграли ФСК «Маріуполь» та «Зоря».

З перших хвилин матчу з’ясувалося, що «Зоря» прагнутиме здобути перемогу, не прикладаючи надто багато зусиль – так би мовити «на досвіді». Луганці контролювали хід зустрічі, але діяли неквапливо, тому перший гострий момент біля воріт «Маріуполя» стався лише наприкінці першого тайму – удар Волошина парирував Кравцов.

Але рахунок було відкрито ще до перерви – в компенсований час Волошин вправно виконав штрафний, і в цьому випадку воротар господарів поля не врятував – 0:1.

У другому таймі перевага гостей стала ще відчутнішою – «Зоря» впевнено контролювала м’яч і створювала постійний тиск на ворота господарів поля.

Маріупольці грали старанно і самовіддано, але конкурувати з більш досвідченим суперником їм було вкрай важко. Втім кілька гострих моментів біля воріт «Зорі» підопічним Олега Краснопьорова вдалося створити. Наприклад, після гарматного удару Пуди Сапутін зміг витягти м’яч із кута воріт. Згодом «Зорю» врятував Снурніцин – після помилки Сапутіна на виході захисник став на заваді удару Батальского.

До кінця зустрічі рахунок не змінився. Отже, боротьбу за трофей продовжує «Зоря».

Жеребкування 1/4 фіналу Кубка України-2023/24 відбудеться сьогодні ввечері.

ФСК МАРІУПОЛЬ (Д2) – ЗОРЯ – 0:1
Волошин (45+2).
ФСК Маріуполь: Кравцов, Булгаков, Терехов, Шушко, Харжевський, Мельниченко, Гошкодеря (Батальський, 79), Мочевінський (Петровський, 79), Пентелейчук (Махиня, 79), Тепляков (Пуди, 57), Зубков (Літюк, 36).
Зоря: Сапутін, Снурніцин, Джордан (Дришлюк, 36), Вантух, Данченко, Азіангбе, Мічін (Мишньов, 78), Нагнойний (Головкін, 85), Волошин (Алефіренко, 78), Горбач (Венделл, 85), Герреро.
Попередження: Мічін (65), Герреро (70), Мишньов (89).

12 жовтня 2023 14:57