Сьогодні 28 червня 2022 р.

Українським збірникам дозволили виїжджати за кордон під час війни

Кабінет Міністрів України назвав кілька груп військовозобов'язаних осіб, яким буде дозволити покинути межі нашої країни під час воєнного стану.

1. Водії, які перевозять медичні вантажі та вантажі гуманітарної допомоги для потреб Збройних Сил України та населення, а також дальнобійники на фурах з відповідними ліцензіями.

2. Залізничники, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізничної дороги.

3. Спортсмени, включені до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

4. Тренери зі складу національних збірних команд України, які забезпечують підготовку спортсменів, включених до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

5. Спортивні судді та інші фахівці, що забезпечують, зокрема, організаційне, науково-методичне, медичне супроводження, антидопінговий контроль тощо підготовки спортсменів, які включені до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

Спортсмені, тренери та водії можуть перебувати за межами України протягом 30 днів, далекобійники – 45 днів, залізничники – 6 місяців.

«Пропуск через державний кордон чоловіків, які мають відношення до спорту, здійснюється уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби за умови виконання правил перетину державного кордону України та наявності підтвердних документів щодо участі в офіційних міжнародних спортивних змаганнях та навчально-тренувальних зборах, що проводяться за кордоном. Підтвердними документами є рішення Мінмолодьспорту щодо включення до складу учасників спортивного заходу», – повідомляють у Кабміні.

27 мая 2022 09:55Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 124-го дня війни

 

27 июня 2022 23:03

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 123-го дня війни

 

26 июня 2022 23:05

Вогнем і м’ячем! Івердон (Швейцарія) – Динамо (Київ) 1:1. Огляд матчу

 

26 июня 2022 21:00