Сьогодні 12 травня 2024 р.

ТМ. Карпаты (мол.) – Десна 1:3. Опыт бьет молодость

«Карпати» U-19 зіграли свій перший контрольний спаринг на тренувальному зборі в Криму. В Алушті підопічні Радослава Боянова та Андрія Тлумака помірялися силами з представником Другої ліги чемпіонату України чернігівською «Десною».

Звітний поєдинок «Карпати» U-19 провели таким складом: Підківка (Сороківський, 46), Токар (Кошка, 55), Бухта, Фляк, Дударенко, гравець на перегляді (Верещак, 55), Яструб, Савошко (Макогін, 73), Павлов (Ковталюк, 73), Дзядикевия (Дронський, 73), Поручинський (Гришак, 73).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди приблизно однакову кількість ігрового часу контролювали м’яча. Ніхто не мав переваги і в гостроті дій – суперники створили приблизно однакову кількість гольових моментів, але довести справу до взяття воріт суперника нікому так і не вдалося. До певної міри, це було пов’язано і з не найкращим станом газону на стадіоні в Алушті.

Друга половина вийшла набагато результативнішою. Щойно поновилася гра, «Десна» отримала право на штрафний: подача – удар головою і 0:1. Але програвали карпатівці недовго. Вже за дві хвилини Дударенко з флангу прострілив – рикошет від штанги і Яструб, який був першим на м’ячі, не став добивати одразу, а, оцінивши ситуацію, технічно обіграв послідовно захисника і воротаря та вразив пусті ворота – 1:1.

В подальшому гра була знову ж таки рівною. Але наприкінці матчу дві грубі помилки в обороні карпатівців призвели до голів у їхні ворота – 1:3. А між цими голами дві хороші нагоди забити мав нападник «Карпат» Ковталюк, однак реалізувати бодай одну з них йому не вдалося.

8 березня 2013 15:52