Сегодня 1 апреля 2020

Куман: «Мы все преодолеем и скоро снова будем играть в футбол»

Головний тренер збірної Нідерландів, що є суперником національної команди України на Євро-2020, Рональд Куман спільно з наставником жіночої збірної країни Саріною Вігман на офіційному сайті Футбольного союзу Нідерландів звернувся зі спеціальною заявою щодо нинішньої ситуації, пов'язаної з пандемією коронавірусу.

У зверненні, зокрема, йдеться:

«Звичайно, дуже погано, що зупинилися національні чемпіонати та еврокубкові турніри й що під питанням проведення Олімпійських ігор. Звичайно, дуже сумно, що ми не можемо зіграти заплановані міжнародні матчі, що підготовка до Євро-2020 припинилася.

Але немає жодних сумнівів у небезпечності коронавірусу, який наразі втрутився в життя кожного. Ми теж постраждали від подій, які викликає хвороба в нашій країні й далеко за її межами. Ми висловлюємо співчуття родинам людей, які померли від вірусу. Бажаємо всім, хто перебуває в лікарні чи одужує вдома, сил та наснаги.

Ми висловлюємо величезну подяку тим, хто охороняє наше здоров'я, хто цілодобово бореться за те, щоб врятувати пацієнтів у лікарнях. Справжні герої працюють не лише в галузі охорони здоров'я, але і в інших сферах, де роботу неможливо призупинити.

Для нас зрозуміло одне – ми це здолаємо! Пізніше ми знову будемо грати у футбол, стадіони знову стануть помаранчевими, і ми сподіваємося, що зможемо знову розраховувати на вашу підтримку, удома перед екраном і на стадіонах в усіх куточках світу!»

Нагадаємо, що наразі чемпіонат Нідерландів призупинено до 6 квітня. Сьогодні відбудеться спільне засідання представників Футбольного союзу Нідерландів, національної ліги Eredivisie та клубів. На ньому перерву в сезоні можуть подовжити.

24 марта 2020 13:44Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина на Евро. Бояться ли соперников

 

02 декабря 2019 09:27

Как это было. Жеребьевка ЕВРО-2020 (полная версия)

 

01 декабря 2019 16:37

ЕВРО-2020: Андрей Шевченко прокомментировал жеребьевку

 

01 декабря 2019 01:39