Сьогодні 27 квітня 2024 р.

ЛЧ, група F. Мілан – Ньюкасл 0:0. «Сухе» повернення «сорок»

«Мілан» програв на вихідних у міланському дербі «Інтеру» з розгромним рахунком (1:5), але в матчі з «Ньюкаслом» у Лізі чемпіонів у команди Стефано Піолі була повна ігрова перевага. «Россонері» могла забивати ті ж п'ять голів, які вони пропустили від «Інтера», але їх підвела реалізація. «Мілан» втратив не тільки очки, а й основного кіпера Маньяна, який отримав травму.

Команда Стефано Піолі володіла величезною ігровою перевагою, яка вилилася в 25 ударів у бік воріт. 8 із цих 25 ударів були у площину воріт. При чому 6 ударів у площину воріт «Мілан» завдав у перші 20 хвилин матчу, 7 – до кінця першого тайму.

За першим показником це рекорд «Мілана» в Лізі чемпіонів за той час, що Opta веде дану статистику. Загалом лише 5 команд в історії Ліги чемпіонів завдавали за перший тайм 7 ударів у площину воріт, не зумівши при цьому забити жодного гола.

МІЛАН – НЬЮКАСЛ – 0:0
Мілан: Маньян (Спортьєлло, 81), Тео Ернандес, Томорі, Чау, Калабрія (Флоренці, 46), Побєга (Рейндерс, 61), Крунич, Лофтус-Чик (Муса, 72), Леау, Жиру, Чуквуезе (Пулісік, 61).
Ньюкасл: Поуп, Тріпп'єр, Шер, Ботман, Берн, Лонґстафф, Гімарайнс, Тоналі (Андерсон, 73), Мерфі (Вілсон, 63), Ісак (Барнс, 90+1), Ґордон (Альмірон, 63).
Попередження: Калабрія (40), Муса (82), Жиру (83), Крунич (89) – Шер (49).

19 вересня 2023 21:59