Сегодня 31 октября 2020

Михайленко: «Власники «Пафосу» досить давно стежили за моєю роботою»

30 вересня медіа-ресурси повідомили про те, що Дмитро Михайленко очолив кіпрський «Пафос», але на офіційному сайті клубу про це досі нема інформації. Про цю ситуацію ми запитали в самого тренера. Ось його відповідь:

– У зв'язку з пандемією коронавірусу потрапити на Кіпр зараз дуже складно. Тому я в Ризі – на 2-тижневому карантині. Живу на колишній базі «Сконто», дивлюся футбол, в тому числі записи ігор і тренувань «Пафосу». Перше тренування в новому клубі повинен провести вже наступного тижня.

Скажу чесно: у мене було бажання трохи відпочити. Хотілося потрапити в проект з перспективою росту – як в «Дніпрі-1», а не кидатися на першу ж пропозицію. Але буквально наступного дня після матчу з «Маріуполем» і моєї відставки, зі мною зв'язалися керівники «Пафосу». Власники клубу досить давно стежили за моєю роботою, а кілька років тому навіть запрошували очолити «Ригу» – ще до того, як там з'явився Скрипник (кіпрську і латвійську команду фінансує одна інвестиційна група. – прим. ТаТоТаке). Але я повинен був виконати свої зобов'язання щодо Андрія Русола та «Дніпра-1».

– Які завдання ставляться перед вами на Кіпрі?
– Керівників «Пафосу» цікавить не тільки результат, але і якість гри. В команді є певна специфіка: в колективі гравці 19 національностей, серед яких і українці – Рудько та Кузик. Так що треба зробити великий обсяг психологічної роботи з колективом. Думаю, в перший час моєї англійської має вистачити для цього.


16 октября 2020 13:27Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Роман Григорчук – о разговоре с Вернидубом и беларусском вызове

 

17 сентября 2020 15:35

Топ-10 стадионов Европы

 

30 августа 2020 15:21

Топ-10 тренеров-«предателей»

 

19 августа 2020 14:24