Сьогодні 19 травня 2024 р.

Малиновський – серед найкращих у «Марселі» за версією WhoScored, Соболь – найгірший у «Страсбурі»

WhoScored оцінив гру учасників матчу 27-го туру Ліги 1 «Марсель» – «Страсбур» (2:2).

Півзахисник «Марселя» Руслан Малиновський отримав 7,5. Це третя найкраща оцінка в його команді.

За 81 хвилину на полі хавбек завдав 3 удари по воротах (1 в площину та 2 повз), провів 3 вдалі обведення при 3 спробах, зробив 54 дотики до м’яча, віддав 22 точні передачі з 32 (69%), виграв 2 верхові дуелі з 4, заробив 3 фоли, 1 раз виніс м’яч та тричі його відібрав.

Показник очікуваних голів (xG) Маліновського 0,09.

Гра захисника «Страсбура» Едуарда Соболя була оцінена в 6,0. Це найгірша оцінка в команді.

За 28 хвилин на полі футболіст отримав жовту картку за симуляцію в штрафному майданчику суперника, 1 раз сфолив, зробив 17 дотиків до м’яча та віддав 15 точних передач з 15 (100%).

На рахунку захисника 0 виносів, 0 відборів, 0 заблокованих ударів, 0 перехоплень та 0 верхових дуелей.

13 березня 2023 10:58