Сьогодні 19 травня 2024 р.

Результати матчів неділі, 26 лютого

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, кубкових турнірів, ігор за участю українських команд і легіонерів, відео- та ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

Товариські матчі за участю клубів УПЛ
16:00   ДИНАМО – ВАЛМІЄРА (Латвія) 1:1
            Попередні спаринги Динамо: Рапід В (Австрія) 0:4, Марибор (Словенія) 0:2, Аустрія Л (Австрія) 2:2, Уніря Деж (Румунія, D2) 5:1, Вайле (Данія, D2) 2:0, Шкендія (Північна Македонія) 1:0, Сілекс (Північна Македонія) 4:0, Політехніка (Румунія, D2) 2:0, Пахтакор (Узбекистан) 0:1, Лієпая (Латвія) 2:0, Адана Демірспор (Туреччина) 0:0, Рига (Латвія) 1:1, Ауда (Латвія) 3:0.

Чемпіонат Англії, 25-й тур*
15:30   ТОТТЕНГЕМ – ЧЕЛСІ 2:0
            П’ять матчів у АПЛ та ЛЧ із одним забитим м’ячем та без жодної перемоги – з такою серією за плечима підійшов до лондонського дербі «Челсі» Михайла Мудрика (4 гри). І знову поразка, і знову без забитих м'ячів... Мудрик вийшов на заміну на 83-й хвилині.

15:00   АТЛЕТИК – ЖИРОНА 2:3
            Ще один, ефективний і корисний для «Жирони» виступ Віктора Циганкова (4 гри, 1 гол, 2 асисти). Українець вийшов в старті і вже на 4-й хвилині оформив асист. Загалом Циганков провів на полі 80 хвилин.

19:00   УДІНЕЗЕ – СПЕЦІЯ 2:2
            «Спеція» Віктора Коваленка (11 ігор) продовжує вести нелегку боротьбу за місце під сонцем. Коваленко нарешті з'явився на полі після травмі - українець вийшов на заміну на 90-й хвилині.
21:45   МІЛАН – АТАЛАНТА 2:0

Чемпіонат Франції, 25-й тур**
14:00   ЛОР’ЯН – ОСЕР 0:1
16:00   АЯЧЧО – ТРУА 2:1
            КЛЕРМОН – СТРАСБУР 1:1
            Дві перемоги у трьох попередніх турах дозволили «Страсбуру» Едуарда Соболя (6 ігор, 1 асист) залишити зону вильоту. Нічия дозволила зберегти позіцію. Соболь відіграв увесь матч.
            НАНТ – РЕНН 0:1
            РЕЙМС – ТУЛУЗА 3:0
18:05   МОНАКО – НІЦЦА 0:3
21:45   МАРСЕЛЬ – ПСЖ 0:3
             «Марсель» разом із нашим Русланом Малиновським (8 ігор, 1 гол) не зумів повторно покласти на лопатки фаворита, як це господарі зробили в національному кубку майже три тижні тому. Малиновський вийшов в старті та відіграв 80 хвилин.

Кубок шотландської ліги, фінал
17:00   РЕЙНДЖЕРС – СЕЛТИК 1:2

Матчі за участю українських легіонерів
14:30   БРЮГГЕ – ГЕНТ 2:0. Чемпіонат Бельгії, 27-й тур
            «Брюгге» Романа Яремчука (18 ігор, 2 голи, 2 асисти) поступово виходить з кризи і закріпився в топ-квартеті. Яремчук вийшов на заміну на 85-й хвилині і в компенсований час заробив пенальті, з якого і було встановлено остаточний рахунок.

16:00   СЛАВІЯ – СЛОВАЦКО 2:0. Чемпіонат Чехії, 21-й тур
            «Славія» Тараса Качараби (15 ігор, 1 гол) завдяки перемозі повернулася на перший рядок турнірної таблиці. Качараба залишився на лаві запасних.

18:30   ОСІЄК – ВАРАЖДИН 0:1. Чемпіонат Хорватії, 23-й тур
            «Осієк» Євгена Чеберка (12 ігор) в останніх чотирьох матчах набрав лише одне очко, але залишається на третій сходинці. Чеберко відіграв увесь матч.

Матчі за участю суперників українських клубів
13:15   СІТТАРД – ФЕЙЄНООРД 2:4. Чемпіонат Нідерландів, 23-й тур
            «Фейєноорд», який 9 березня зустрінеться з нашим «Шахтарем» в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи, лідирує і збільшив відрив від переслудувачів до п'яти очок, паралельно продовживши безпрограшну серію в чемпіонаті до 16 матчів.