Сьогодні 19 травня 2024 р.

Англія, 5-й тур. Вулвергемптон – Ліверпуль 1:3. Полювання на «вовків» завершилося успішно

У першому суботньому матчі АПЛ «Ліверпуль» узяв гору над «Вулвергемптоном». Причому перемога вийшла вольовою. «Вовки» повели в рахунку вже на 7-й хвилині - після голу Хван Хі Чана, і протрималися до початку другого тайму. На 55-й хвилині Гакпо відновив рівновагу, а наприкінці зустрічі Робертсон та Елліотт забезпечили «Ліверпулю» перемогу та три очки.

ВУЛВЕРГЕМПТОН – ЛІВЕРПУЛЬ – 1:3
Хван Хі Чан (7) - Гакпо (55), Робертсон (85), Елліотт (90+1).
Вулвергемптон: Са, Семеду, Доусон, Кілман, Аїт-Нурі (Буену, 66), Бельгард (Дойл, 77), Леміна (Траоре, 78), Гомеш, Хван (Доерті, 60), Кунья (Сілва, 60), Нету.
Ліверпуль: Аліссон, Гомес, Куанса (Конате, 83), Матіп, Робертсон, Сосослай, Мак Аллістер (Діас, 46), Джонс, Салах (Гравенберх, 90+3), Гакпо (Нуньєс, 56), Жота (Елліотт, 56).
Попередження: Семеду (72) — Мак Аллістер (4), Елліотт (90+2)

16 вересня 2023 16:43