Сьогодні 19 травня 2024 р.

Результати матчів неділі, 17 вересня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

16:00   БОРНМУТ – ЧЕЛСІ 0:0
            Захиснику господарів Іллі Забарному (5 ігор) вдалося стримати вінгера лондонців Михайла Мудрика (4 гри). Українці вийшли в старті, Забарний відіграв увесь матч, а Мудрика замінили в середині другого тайму.
19:30   ЕВЕРТОН – АРСЕНАЛ 0:1
            Ще одне очне протистояння українців, більше того – лівих захисників. Оборонець «ірисок» Віталій Миколенко (1 гра) вперше «засвітився» у поточній Прем’єр-лізі і відіграв увесь матч. Олександр Зінченко (4 гри) вийшов у «основі» «канонірів» та відіграв 80 хвилин.

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур***
15:00   ХЕТАФЕ – ОСАСУНА 3:2
17:15   ВІЛЬЯРЕАЛ – АЛЬМЕРІЯ 2:1
19:30   СЕВІЛЬЯ – ЛАС-ПАЛЬМАС 1:0
22:00   РЕАЛ – РЕАЛ СОСЬЄДАД 2:1
            «Реал» Андрія Луніна (2 гри, 1 пропущений м’яч) поки не втрачав очок і закріпився на першій сходинці. Лунін провів матч на лаві запасних.

21:45   РОМА – ЕМПОЛІ 7:0
            «Емполі» Віктора Коваленка (1 гра) посідає останнє місце, не маючи жодного балу в активі. Коваленко провів матч на лаві запасних.

19:30   ЛЕВЕН – ГЕНТ 1:1. Чемпіонат Бельгії, 7-й тур
            «Гент», з яким «Зоря» вже 21 вересня зіграє у Польщі в рамках групового турніру Ліги конференцій, втратив два очки, але залишився на першій сходинці. В його активі – 13 балів, як і у «Андерлехта», який провів на матч більше.

19:45   МАККАБІ ТА – МАККАБІ ТР 1:1. Чемпіонат Ізраїлю, 2-й тур
            Тель-Авівський клуб, з яким «Зоря» в рамках групового турніру Ліги конференцій зіграє у жовтні та листопаді, вперше не переміг, але зберіг за собою місце на вершині. Утім, «Хапоель» із Хайфи тепер поступається лідеру лише за додатковими показниками.

21:00   БРЕЙДАБЛІК – ХАПНАРФЙОРДУР 0:2. Чемпіонат Ісландії. Чемпіонська група, 22-й тур
            «Брейдаблік», з яким «Зоря» 5 жовтня зіграє на виїзді в рамках групового турніру Ліги конференцій, поступився на своєму полі. Команда іде третьою, але перебуває в поганій формі: три попердні матчі чемпіоната вона програла із загальним рахунком 3:9.

* – трансляція на OTT-сервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.