Сьогодні 6 липня 2022 р.

Перша ліга 2021/22

1 тур

24 июля 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:2 Краматорськ

протокол
  Кремінь

Кременчук

2:0 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол
  Агробізнес

Волочиськ

2:2 Волинь

Луцьк

протокол
  Ужгород

0:6 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

25 июля 2021

  Поділля

Хмельницький

0:0 Оболонь

Київ

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

4:1 Олімпік

Донецьк

протокол
  Нива

Тернопіль

1:0 Полісся

Житомир

протокол

26 июля 2021

  Альянс

Липова Долина

0:2 Металіст

Харків

протокол

2 тур

31 июля 2021

  ВПК-Агро

Шевченковка

3:0 Агробізнес

Волочиськ

протокол
  Краматорськ

2:0 Кремінь

Кременчук

протокол
  Полісся

Житомир

0:2 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Олімпік

Донецьк

2:0 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

1 августа 2021

  Оболонь

Київ

Альянс

Липова Долина

  Кривбас

Кривий Ріг

1:0 Нива

Тернопіль

протокол
  Металіст

Харків

3:1 Ужгород

протокол

2 августа 2021

  Волинь

Луцьк

1:0 Поділля

Хмельницький

протокол

3 тур

7 августа 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:2 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Кремінь

Кременчук

0:3 Полісся

Житомир

протокол
  Агробізнес

Волочиськ

2:0 Краматорськ

протокол
  Прикарпаття

Івано-Франківськ

1:4 Металіст

Харків

протокол

8 августа 2021

  Поділля

Хмельницький

3:0 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол
  Альянс

Липова Долина

0:0 Волинь

Луцьк

протокол
  Нива

Тернопіль

0:0 Олімпік

Донецьк

протокол

9 августа 2021

  Ужгород

0:2 Оболонь

Київ

протокол

4 тур

13 августа 2021

  Краматорськ

2:1 Поділля

Хмельницький

протокол
  Полісся

Житомир

1:0 Агробізнес

Волочиськ

протокол
  Волинь

Луцьк

1:1 Ужгород

протокол

14 августа 2021

  Кривбас

Кривий Ріг

4:1 Кремінь

Кременчук

протокол
  ВПК-Агро

Шевченковка

0:3 Альянс

Липова Долина

протокол
  Нива

Тернопіль

1:0 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Олімпік

Донецьк

1:2 Металіст

Харків

протокол
  Оболонь

Київ

3:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

5 тур

22 августа 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:2 Олімпік

Донецьк

протокол
  Прикарпаття

Івано-Франківськ

1:1 Волинь

Луцьк

протокол
  Агробізнес

Волочиськ

0:0 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Ужгород

1:3 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол
  Металіст

Харків

3:0 Оболонь

Київ

протокол

23 августа 2021

  Кремінь

Кременчук

1:2 Нива

Тернопіль

протокол
  Поділля

Хмельницький

1:0 Полісся

Житомир

протокол
  Альянс

Липова Долина

1:0 Краматорськ

протокол

6 тур

27 августа 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:1 Кремінь

Кременчук

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

3:2 Поділля

Хмельницький

протокол
  ВПК-Агро

Шевченковка

0:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
  Олімпік

Донецьк

0:0 Оболонь

Київ

протокол

28 августа 2021

  Краматорськ

3:2 Ужгород

протокол
  Полісся

Житомир

3:1 Альянс

Липова Долина

протокол
  Нива

Тернопіль

1:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол
  Волинь

Луцьк

0:3 Металіст

Харків

протокол

7 тур

4 сентября 2021

  Агробізнес

Волочиськ

0:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Кремінь

Кременчук

2:0 Олімпік

Донецьк

протокол
  Поділля

Хмельницький

1:1 Нива

Тернопіль

протокол

5 сентября 2021

  Ужгород

0:2 Полісся

Житомир

протокол
  Прикарпаття

Івано-Франківськ

2:0 Краматорськ

протокол
  Металіст

Харків

2:0 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол

6 сентября 2021

  Альянс

Липова Долина

2:1 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Оболонь

Київ

1:0 Волинь

Луцьк

протокол

8 тур

10 сентября 2021

  Кремінь

Кременчук

3:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол

11 сентября 2021

  Полісся

Житомир

2:0 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
  ВПК-Агро

Шевченковка

0:2 Оболонь

Київ

протокол

12 сентября 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:0 Поділля

Хмельницький

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

5:0 Ужгород

протокол
  Краматорськ

0:3 Металіст

Харків

протокол

13 сентября 2021

  Олімпік

Донецьк

1:2 Волинь

Луцьк

протокол
  Нива

Тернопіль

1:5 Альянс

Липова Долина

протокол

9 тур

17 сентября 2021

  Альянс

Липова Долина

4:0 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Металіст

Харків

1:1 Полісся

Житомир

протокол

18 сентября 2021

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

1:1 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Волинь

Луцьк

1:0 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол
  Оболонь

Київ

0:1 Краматорськ

протокол

19 сентября 2021

  Поділля

Хмельницький

4:1 Кремінь

Кременчук

протокол
  Агробізнес

Волочиськ

0:2 Олімпік

Донецьк

протокол

20 сентября 2021

  Ужгород

0:2 Нива

Тернопіль

протокол

10 тур

25 сентября 2021

  Олімпік

Донецьк

1:0 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол
  Агробізнес

Волочиськ

0:0 Поділля

Хмельницький

протокол

26 сентября 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:0 Ужгород

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

0:5 Металіст

Харків

протокол
  Полісся

Житомир

1:4 Оболонь

Київ

протокол

27 сентября 2021

  Краматорськ

15:15
Волинь

Луцьк

  Кремінь

Кременчук

0:1 Альянс

Липова Долина

протокол
  Нива

Тернопіль

0:2 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

11 тур

1 октября 2021

  ВПК-Агро

Шевченковка

1:0 Краматорськ

протокол
  Поділля

Хмельницький

0:1 Олімпік

Донецьк

протокол
  Оболонь

Київ

0:0 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

2 октября 2021

  Ужгород

2:0 Кремінь

Кременчук

протокол
  Металіст

Харків

2:1 Нива

Тернопіль

протокол

3 октября 2021

  Альянс

Липова Долина

3:2 Агробізнес

Волочиськ

протокол
  Прикарпаття

Івано-Франківськ

0:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол

3 ноября 2021

  Волинь

Луцьк

0:0 Полісся

Житомир

протокол

12 тур

5 октября 2021

  Олімпік

Донецьк

3:1 Краматорськ

протокол

6 октября 2021

  Кремінь

Кременчук

1:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

2:1 Волинь

Луцьк

протокол
  Нива

Тернопіль

0:1 Оболонь

Київ

протокол

7 октября 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:1 Металіст

Харків

протокол
  Агробізнес

Волочиськ

1:1 Ужгород

протокол
  Поділля

Хмельницький

0:0 Альянс

Липова Долина

протокол

17 ноября 2021

  Полісся

Житомир

3:1 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол

13 тур

10 октября 2021

  Краматорськ

Полісся

Житомир

  ВПК-Агро

Шевченковка

0:0 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Волинь

Луцьк

1:1 Нива

Тернопіль

протокол

11 октября 2021

  Альянс

Липова Долина

2:1 Олімпік

Донецьк

протокол
  Оболонь

Київ

0:3 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Металіст

Харків

4:0 Кремінь

Кременчук

протокол

12 октября 2021

  Ужгород

0:1 Поділля

Хмельницький

протокол
  Прикарпаття

Івано-Франківськ

0:0 Агробізнес

Волочиськ

протокол

14 тур

15 октября 2021

  Олімпік

Донецьк

Полісся

Житомир

  Оболонь

Київ

2:0 Кремінь

Кременчук

протокол
  Нива

Тернопіль

2:0 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол

16 октября 2021

  Поділля

Хмельницький

0:2 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

3:0 Краматорськ

протокол

17 октября 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:1 Волинь

Луцьк

протокол
  Альянс

Липова Долина

2:3 Ужгород

протокол

18 октября 2021

  Агробізнес

Волочиськ

2:1 Металіст

Харків

протокол

15 тур

22 октября 2021

  Волинь

Луцьк

3:2 Кремінь

Кременчук

протокол

23 октября 2021

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

3:1 Альянс

Липова Долина

протокол
  Полісся

Житомир

1:2 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

24 октября 2021

  Краматорськ

2:0 Нива

Тернопіль

протокол
  Ужгород

1:3 Олімпік

Донецьк

протокол
  Металіст

Харків

3:0 Поділля

Хмельницький

протокол

25 октября 2021

  ВПК-Агро

Шевченковка

1:2 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Оболонь

Київ

3:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол

16 тур

29 октября 2021

  Полісся

Житомир

1:1 Нива

Тернопіль

протокол
  Волинь

Луцьк

0:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол

30 октября 2021

  Олімпік

Донецьк

0:2 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Прикарпаття

Івано-Франківськ

3:1 Ужгород

протокол

31 октября 2021

  Краматорськ

0:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  ВПК-Агро

Шевченковка

2:0 Кремінь

Кременчук

протокол
  Оболонь

Київ

1:0 Поділля

Хмельницький

протокол

1 ноября 2021

  Металіст

Харків

2:0 Альянс

Липова Долина

протокол

17 тур

5 ноября 2021

  Агробізнес

Волочиськ

1:0 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол
  Нива

Тернопіль

1:2 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

6 ноября 2021

  Кремінь

Кременчук

0:1 Краматорськ

протокол
  Прикарпаття

Івано-Франківськ

2:1 Олімпік

Донецьк

протокол

7 ноября 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:0 Полісся

Житомир

протокол
  Ужгород

0:2 Металіст

Харків

протокол

8 ноября 2021

  Поділля

Хмельницький

2:0 Волинь

Луцьк

протокол
  Альянс

Липова Долина

3:2 Оболонь

Київ

протокол

18 тур

12 ноября 2021

  Краматорськ

1:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол
  Олімпік

Донецьк

0:1 Нива

Тернопіль

протокол

13 ноября 2021

  Полісся

Житомир

2:0 Кремінь

Кременчук

протокол
  ВПК-Агро

Шевченковка

1:0 Поділля

Хмельницький

протокол
  Металіст

Харків

4:0 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

14 ноября 2021

  Кривбас

Кривий Ріг

0:0 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Волинь

Луцьк

1:0 Альянс

Липова Долина

протокол

15 ноября 2021

  Оболонь

Київ

0:1 Ужгород

протокол

19 тур

19 ноября 2021

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:2 Нива

Тернопіль

протокол

20 ноября 2021

  Поділля

Хмельницький

2:1 Краматорськ

протокол
  Ужгород

1:0 Волинь

Луцьк

протокол
  Металіст

Харків

3:0 Олімпік

Донецьк

протокол

21 ноября 2021

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

0:2 Оболонь

Київ

протокол
  Кремінь

Кременчук

0:5 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

22 ноября 2021

  Агробізнес

Волочиськ

0:0 Полісся

Житомир

протокол
  Альянс

Липова Долина

3:3 ВПК-Агро

Шевченковка

протокол

20 тур

26 ноября 2021

  Олімпік

Донецьк

0:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
  Волинь

Луцьк

2:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

27 ноября 2021

  Нива

Тернопіль

4:2 Кремінь

Кременчук

протокол
  Полісся

Житомир

1:2 Поділля

Хмельницький

протокол

28 ноября 2021

  ВПК-Агро

Шевченковка

1:1 Ужгород

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

1:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол

29 ноября 2021

  Краматорськ

0:2 Альянс

Липова Долина

протокол
  Оболонь

Київ

1:2 Металіст

Харків

протокол

21 тур

19 марта 2022

  Кремінь

Кременчук

Гірник-Спорт

Горишні Плавні

  Агробізнес

Волочиськ

Нива

Тернопіль

  Поділля

Хмельницький

Кривбас

Кривий Ріг

  Альянс

Липова Долина

Полісся

Житомир

  Ужгород

Краматорськ

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

ВПК-Агро

Шевченковка

  Металіст

Харків

Волинь

Луцьк

  Оболонь

Київ

Олімпік

Донецьк

22 тур

26 марта 2022

  Кривбас

Кривий Ріг

Альянс

Липова Долина

  Нива

Тернопіль

Поділля

Хмельницький

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

Агробізнес

Волочиськ

  Волинь

Луцьк

Оболонь

Київ

  ВПК-Агро

Шевченковка

Металіст

Харків

  Краматорськ

Прикарпаття

Івано-Франківськ

  Полісся

Житомир

Ужгород

  Олімпік

Донецьк

Кремінь

Кременчук

23 тур

2 апреля 2022

  Агробізнес

Волочиськ

Кремінь

Кременчук

  Поділля

Хмельницький

Агробізнес

Волочиськ

  Альянс

Липова Долина

Нива

Тернопіль

  Ужгород

Кривбас

Кривий Ріг

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

Полісся

Житомир

  Металіст

Харків

Краматорськ

  Оболонь

Київ

ВПК-Агро

Шевченковка

  Волинь

Луцьк

Олімпік

Донецьк

24 тур

9 апреля 2022

  Кривбас

Кривий Ріг

Прикарпаття

Івано-Франківськ

  Нива

Тернопіль

Ужгород

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

Альянс

Липова Долина

  Кремінь

Кременчук

Поділля

Хмельницький

  ВПК-Агро

Шевченковка

Волинь

Луцьк

  Краматорськ

Оболонь

Київ

  Полісся

Житомир

Металіст

Харків

  Олімпік

Донецьк

Агробізнес

Волочиськ

25 тур

16 апреля 2022

  Поділля

Хмельницький

Агробізнес

Волочиськ

  Альянс

Липова Долина

Кремінь

Кременчук

  Ужгород

Гірник-Спорт

Горишні Плавні

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

Нива

Тернопіль

  Металіст

Харків

Кривбас

Кривий Ріг

  Оболонь

Київ

Полісся

Житомир

  Волинь

Луцьк

Краматорськ

  ВПК-Агро

Шевченковка

Олімпік

Донецьк

26 тур

23 апреля 2022

  Кривбас

Кривий Ріг

Оболонь

Київ

  Нива

Тернопіль

Металіст

Харків

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

Прикарпаття

Івано-Франківськ

  Кремінь

Кременчук

Ужгород

  Агробізнес

Волочиськ

Альянс

Липова Долина

  Краматорськ

ВПК-Агро

Шевченковка

  Полісся

Житомир

Волинь

Луцьк

  Олімпік

Донецьк

Поділля

Хмельницький

27 тур

30 апреля 2022

  Альянс

Липова Долина

Поділля

Хмельницький

  Ужгород

Агробізнес

Волочиськ

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

Кремінь

Кременчук

  Металіст

Харків

Гірник-Спорт

Горишні Плавні

  Оболонь

Київ

Нива

Тернопіль

  Волинь

Луцьк

Кривбас

Кривий Ріг

  ВПК-Агро

Шевченковка

Полісся

Житомир

  Краматорськ

Олімпік

Донецьк

28 тур

7 мая 2022

  Кривбас

Кривий Ріг

ВПК-Агро

Шевченковка

  Нива

Тернопіль

Волинь

Луцьк

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

Оболонь

Київ

  Кремінь

Кременчук

Металіст

Харків

  Агробізнес

Волочиськ

Прикарпаття

Івано-Франківськ

  Поділля

Хмельницький

Ужгород

  Полісся

Житомир

Краматорськ

  Олімпік

Донецьк

Альянс

Липова Долина

29 тур

14 мая 2022

  Ужгород

Альянс

Липова Долина

  Прикарпаття

Івано-Франківськ

Поділля

Хмельницький

  Металіст

Харків

Агробізнес

Волочиськ

  Кремінь

Кременчук

Оболонь

Київ

  Волинь

Луцьк

Гірник-Спорт

Горишні Плавні

  ВПК-Агро

Шевченковка

Нива

Тернопіль

  Краматорськ

Кривбас

Кривий Ріг

  Полісся

Житомир

Олімпік

Донецьк

30 тур

21 мая 2022

  Кривбас

Кривий Ріг

Полісся

Житомир

  Нива

Тернопіль

Краматорськ

  Гірник-Спорт

Горишні Плавні

ВПК-Агро

Шевченковка

  Кремінь

Кременчук

Волинь

Луцьк

  Агробізнес

Волочиськ

Оболонь

Київ

  Поділля

Хмельницький

Металіст

Харків

  Альянс

Липова Долина

Прикарпаття

Івано-Франківськ

  Олімпік

Донецьк

Ужгород